عوارض قرص سمنکس

عوارضی برای قرص سمنکس قرص تقویت اسپرم وجود دارد؟

راه حل علمی برای افزایش قدرت باروری و اسپرم مردانه استفاده از مکمل جنسی میباشد. اما مردان برای خرید یک قرص جنسی با  دغدغه هایی همراهند. افرادی که زیاد اهل مطالعه هستند برای تهیه یک قرص قبل از هر چیزی با خطرات احتمالی آن آشنا میشوند.

برای مثال قرص سمنکس ویتامین های متعددی را به یکباره وارد بدن میکند، اما آیا این موضوع برای مردی که هیچگونه نیازی به ویتامین یا پروتئین های اضافی ندارد میتواند خطرساز باشد؟

عوارض قرص سمنکس چه میتواند باشد و آیا این قرص در طولانی مدت به نفع مصرف کننده تمام میشود یا آسیب هایی از خود برجای خواهد گذاشت.

برویم در مورد شرایط و الزامات استفاده از قرص های سمنکس آمریکایی که در این داروخانه عرضه شده است اطلاعات بیشتری را در اختیارتان قرار دهیم.

قرص سمنکس چه نوع داروییست؟

وقتی حرف از مشکل باروری یا عدم ارگاسم مناسب مردانه میشود، پزشکان درمانگرهای معروفی را به وی تجویز میکنند. در این بین یکی از داروهایی که زبانزد است قرص سمنکس میباشد.

سمنکس در بارور کردن مردان یک محصول ممتاز بین المللی محسوب میشود.

شاید کنجکاو شده باشید که قبل از هر چیزی بدانید یک مکمل گیاهی چگونه میتواند منی را افزایش دهد (افزایش مقدار منی در هنگام ارگاسم میتواند روحیات یک مرد را افزایش دهد).

در مورد اینکه همه ی پزشکان حال حاضر سمنکس را توصیه میکنند، یک منبع معتبری وجود ندارد. اگر چه این یک توصیه ارزشمند میباشد اما آزمایشات متعددی باید روی اسپرم ها صورت پذیرد تا یک پزشک بداند چه تعداد سمنکس برای یک مرد پاسخگوست.

Semenax مکملی است که توسط شرکتی به نام Leading Edge Health تولید می شود. این به عنوان یک محصول “سلامتی مردانه” – یا به طور خاص، یک مکمل افزایش دهنده مایع منی به بازار عرضه می شود. این محصول با وعده هایی برای افزایش تولید مایع منی، افزایش لذت جنسی و ارگاسم طولانی تر، ادعاهای جسورانه ای دارد.

چرا مقدار منی ما پایین می آید؟

عوامل متعددی در این زمینه دخیل هستند، قبل از هر چیزی بخاطر داشته باشید که روابط جنسی متعدد میتواند بر روی کیفیت و کمیت اسپرم ها تاثیر مستقیمی برجای بگذارد. موضوع بعدی عدم تحرک مناسب مردان و یکسری بیماری ها نظیر دیابت هستند که منی را به شدت به نقطه ی پایینی سوق میدهند.

علت کاهش اسپرم در مردان چیست؟

عدم تعادل هورمونی، مانند هیپوگنادیسم (کاهش تولید هورمون) یک مشکل ژنتیکی مانند سندرم کلاین فلتر. داشتن بیضه های نزول نکرده در کودکی یک مشکل ساختاری – به عنوان مثال، لوله‌های حامل اسپرم در اثر بیماری یا جراحت آسیب دیده و مسدود شده‌اند یا از بدو تولد وجود ندارند.

تولید یا عملکرد اسپرم می تواند تحت تأثیر قرار گرفتن بیش از حد در معرض عناصر محیطی خاص از جمله: مواد شیمیایی صنعتی قرار گیرد. قرار گرفتن طولانی مدت در معرض بنزن ها، تولوئن، زایلن، علف کش ها، آفت کش ها، حلال های آلی، مواد رنگ آمیزی و سرب ممکن است به کاهش تعداد اسپرم کمک کند.

میزان مناسب اسپرم باید چقدر باشد؟

تعداد اسپرم در صورت کاهش کمتر از ۱۵ میلیون اسپرم در هر میلی لیتر منی کم در نظر گرفته می شود، اگرچه میانگین آن حدود ۷۵ میلیون اسپرم در هر میلی لیتر است.

حتما بخوانید : قرص تقویت اسپرم با نام تجاری اسپرمکس تولید آمریکا

آیا مردی که اسپرم کمی دارد کمتر لذت میبرد؟

این میتواند موضوع مهمی باشد. مردان معمولا در نقطه ی پایانی سکس با مشاهده مقدار منی که از خود بیرون میدهند به ثبات رفتارهای جنسی نزدیک تر میشوند. مردی که قدرت جنسی را شاهد است و اگر مقدار منی پایین باشد خود را سرخورده میبیند بخصوص که پارتنرش را در برابر خود دارد.

برخی از مردانی که منی کمتری دارند، ترجیح میدهند آن را از چشم زن خود مخفی کنند زیرا احساس شرم بر چهره شان نمایان میشود. یک موضوع مهم دیگر اینست که پایین آمدن سطح منی و اسپرم ها، رابطه ی مستقیمی با افزایش استرس ها دارد. مطالعات متعددی نشان میدهد که استرس در باروری مردان و پایین آمدن سطح تستوسترون بسیار سریع عمل میکند.

اگر چه در مورد میزان لذت جنسی نمیتوان تخمین درستی زد اما کاملا مشهود است که مدت زمان لذت ارگاسم در شرایطی که میزان منی کاهش یافته باشد میتواند پایین تر باشد.

برآیند رابطه ی جنسی با ارگاسم به نقطه ی پایانی خود نزدیک تر میشود و اگر دخول های لذت بخشی داشتید اما با تعداد منی کمتر، ممکن است برای تکرار رابطه ی جنسی کمی محتاطانه رفتار کنید زیرا احساس میکنید که در حال آسیب زدن به بیضه ها و شرایط فیزیک جنسی خود هستید.

مقالات متعددی نشان میدهد که میزان بالای اسپرم و منی باعث میشوند تا روابط جنسی ذوجین شکل مشخص و مرتبی به خود بگیرد.

قرص سمنکس عوارضی به همراه دارد؟

ببینید شرکت Leading Edge Health در تبلیغات خود برای فروش قرص سمنکس مینویسد که محصولش قادر است تنها در دو هفته سطح منی را افزایش دهد. مردانی که از عوارض قرص سمنکس میترسند باید در نظر داشته باشند که مکمل ها بهترین راه جبران کمبودهای جنسی هستند.

همانگونه که یک مرد برای درمان کوتاهی آلت خود تیتان ژل گلد را امتحان میکند، شما نیز باید از اسپرم سازها سود ببرید.

Semenax ممکن است برای کسانی که دچار اختلال در انزال هستند مناسب باشد، زیرا سازنده آن این محصول را به عنوان مکملی برای افزایش تولید مایع منی به بازار عرضه می کند.

مکمل جنسی سمنکس آمریکایی با ارائه مواد مغذی به سه غده تولید کننده منی در دستگاه تناسلی مردان، از جمله:

 • وزیکول منی
 • غده پروستات
 • غده بولبورترال

هدف این مکمل افزایش تولید مایع از این غدد است.

سازنده آن برخی از مواد تشکیل دهنده Semenax را برای افزایش میل جنسی، عملکرد جنسی و سطح تستوسترون در نظر گرفته است. این شرکت همچنین ادعا می کند که برخی از مواد ممکن است حجم اسپرم و تحرک اسپرم را بهبود بخشد، که به توانایی حرکت آن اشاره دارد.

قرص سمنکس واقعا کار میکند؟

یکسری از تحقیقات در سطح بازارهای فروش محصولات و مکمل های جنسی نشان میدهد که مردم تنها به یک چهارم از این محصولات اعتماد میکنند که سمنکس یکی از آنهاست.

این نسخه در دو دهه ی اخیر بسیار در ایران با گسترس فروش مواجه شده است. مردان ایرانی معمولا جزو پر استرس ترین افراد در دنیا به دلیل بروز شرایط بهرنج اقتصادی شناخته میشوند. پس مشخص است که این افراد بیشتر از هر قشری با شرایط نامناسب جنسی و اسپرم کم مواجه باشند.

سمنکس انتخاب میشود زیر افراد مکمل بهتری را پیدا نمیکنند و در حال حاضر با توجه به اینکه بروزرسانی های مرتبی از سوی کمپانی صورت میپذیرد پس میپذیرند که حداقل یک دوره از این گونه کپسول ها استفاده کنند.

عوارض قرص سمنکس!؟

قرص سمنکس از ۱۸ عصاره طبیعی بهره میبرد که مطالعات نشان میدهند که بر روی پروژه ی اسپرم سازی در مردان میتواند موثر باشد.

عوارض قرص سمنکس
سمنکس چه عوارضی دارد

ایمنی و عوارض قرص سمنکس

وبسایت معتبر هلس لاین در بررسی عوارض قرص سمنکس مینویسد:

ما نتوانستیم عوارض جانبی گزارش شده مرتبط با Semenax را پیدا کنیم.

مکمل های طبیعی اگر چه مورد اعتماد هستند، اما مصرف هر دارویی ریسک های خود را دارد. برای مثال اگر مرتب از تسکین دهنده های درد استفاده کنید ممکن است شلی عضلات و پوکی استخوان در آینده گریبانگیر شما شود.

دوره های مصرف قرص های جنسی به یک تا چهار ماه منتهی میشوند و قرار نیست شما مدام با آنها سر و کله بزنید.

میزان متعادل اسپرم متناسب با ژنتیک هر فردی مشخص است و بهتر است خود را در این زمینه با یک ورزشکار حرفه ای مقایسه نکرده و سطح انتظارات خود را در حد نرمالی نگه دارید.

قرص سمنکس میتواند به شما در شکل دهی یک رختخواب جنسی مناسب کمک کند، اما فاکتورهای دیگری نظیر تغذیه-کاهش استرس ها و ورزش های مرتب برای سالم نگه داشتن اسپرم ها بسیار مناسب میباشند.

یک مکمل جنسی نظیر قرص سمنکس به بدن شما کمک میکند تا بیشتر به غدد جنسی سر زده و بارهای اسپرم را شعله ور سازد، اینکار با بهبود منظم خونرسانی به بافت های بیضه ها انجام خواهد پذیرفت.

خرید قرص سمنکس
سمنکس ارزش خرید دارد؟

آیا قرص سمنکس بخریم؟

ما مطالعات زیادی روی سطح وب انجام دادیم، به نظر نمی رسد که این برند در حال حاضر هیچ نامه هشدار دهنده ای از سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) یا هرگونه دعوی قضایی فعال داشته باشد.

عوارض قرص سمنکس تنها میتواند از مبحث تداخلات دارویی قابل اعتنا باشد. اینکه شما در حال حاضر تحت درمان با چه داروهایی هستید، اینکه شما میخواهید چه نوع شرایط زندگی را بهمراه قرص سمنکس حداقل برای یکماه آینده خود ترسیم کنید.

در صورتی که هیچ مکمل تقویتی و درمانی را بکار نگرفته اید و مدام از نوشیدنی های الکلی استفاده نمیکنید- استفاده از قرص سمنکس کاملا بی خطر بوده و عوارض قرص سمنکس تقریبا صفر خواهد بود.

برای دریافت شرایط خرید قرص سمنکس از قفسه محصولات ما میتوانید مکمل سمنکس را جستوجو کنید.

متنوع ترین محصولات ما در این پروژه ی داروخانه ای برای حمایت از سلامت جنسی شما کار گذاشته شده اند. هر مکملی برای زن و مرد در بین محصولات ما وجود دارند که میتوانید خواص و شرایط خرید هر کدام را بررسی فرمایید.

چه مردانی قرص سمنکس بخرند؟

 • هر کسی که کمتر از ۳ میلی لیتر مایع منی تولید می کند
 • مردانی که میخواهند یک روش گیاهی را برای روابط بهتر انتخاب کنند
 •  خرید قرص سمنکس پیشنهاد میشود به مردانی که میل جنسی کم دارند
 • مردانی که نمی توانند از نعوظ محکم لذت ببرند
 • تستوسترون پایین میتواند یک وسوسه برای خرید این دارو باشد

اما دلایل بالقوه بسیاری برای این مسائل وجود دارد. صرفاً پرتاب یک مکمل به سمت آنها زیرا سازنده می گوید این ممکن است کافی نباشد. بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که با پزشک خود مشورت کنید، شاید آزمایش تستوسترون را انجام دهید و برنامه ای برای رفع نیازهای خود ایجاد کنید. این طرح به خوبی می تواند شامل مکملی مانند Semenax باشد.

2 comments

 1. توضیحاتتون بسیار کامل و ارزشمند هستند
  سپاسگزارم

  1. از وقتی که میگذارید سپاسگذاریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *