روش استفاده از قرص های تاخیری

شرح زمان مصرف قرص های تاخیری

از ساده ترین روشهایی که مردم امروزه برای تاخیر انزال استفاده میکنند، قرص های تاخیری است. خوشبختانه با گره خوبی که میان گیاهان عطاری با صنعت دارویی زده شده اند، بسیاری از قرص های تاخیری با مزیت گیاهی بودن وارد بازار میشوند.

شناخت اینکه زمان مصرف قرص های تاخیری کی و چگونه است به میزان دوز و شرایط فردی بستگی دارد. در حالی که برخی از قرص های تاخیری با شکم گرسنه بازدهی بهتر دارند اما برخی دیگر نیازمند صرف حداقل یک وعده ی کوچک نیز میباشند.

البته که قرص های تاخیری زیادی در بازار وجود دارد که با ساختار افزایش نعوظی در هم آمیخته شده اند و برخی از مردان جهت بازدهی بهتر منتظر پیدایش نعوظ سخت هستند.

برای اینکه درک درستی از بهترین زمان مصرف قرص های تاخیری داشته باشید در ادامه با تیم پزشکی داروخانه لونیسا همراه شوید.

قرص تاخیری برای چیست؟

قرص تاخیری یک درمان ویژه و سریع برای مردیست که با ناراحتیه زود انزالی همراه است. این مرد مورد سر زنش قرار میگیرد و البته که خود نیز لذت زیادی را در سکس بدست نمی آورد.

مرد به پزشک مراجعه میکند و با نسخه های متعددی رو به رو میشود که در مهار زود انزالی میتوانند موثر واقع شوند. قرص تاخیری یک درمانگر شناخته شده از میان روش های متعدد مهار زود انزالی است.

قرص های تاخیری بیشتر در داروخانه های اینترنتی کشف و بفروش میرسند. در حالی که یک داروخانه ی شهری نیز ممکن است داروی تاخیری برای عرضه داشته باشد اما جستوجو ها نشان میدهد که تنوع و تعداد قرص های تاخیری در داروخانه های اینترنتی به نسبت بیشتر و جذاب تر است.

هر قرص تاخیری میتواند با تعداد متفاوتی عرضه شود. برخی از مردانی که عادت به مصرف قرص های تاخیری دارند معمولا آن را به تعداد زیاد و دوز بالاتری میخرند.

چیزی که مهم است نباید شما در مصرف قرص های تاخیری مرتکب خطا شده و آن را بعنوان یک عادت برای خود قرار دهید.

یک قرص تاخیری ممکن است در لحظه عالی عمل کند، ولی هر پزشکی در هر جای دنیا معتقد است که قرص های تاخیری بایستی بصورت گاه گداری (نهایتا یک عدد در ماه یا بعنوان یک درمانگر مقطعی با طول دوره ی کوتاه مدتی) بکار گرفته شود.

بهترین زمان مصرف قرص تاخیری
جزییات در مورد عملکرد قرص های تاخیری مهم هستند

عامل زود انزالی چیست؟

در حالی که ممکن است فکر کنید جثه و قدرت بدنی نقش ویژه ای در تحمل انزال زود رس دارد اما همیشه ماجرا اینگونه نیست.

حالات روحی فرد و انتخاب زمان مناسب برای رابطه ی جنسی نقش اساسی در مدت زمان رابطه ی جنسی دارد.

چرا من زود انزال هستم؟

ممکن است یک دلیل اصلی استرس باشد. استرس ها فرد را در انتخاب، انجام کارها و لذت بردن دچار مشکل میکنند. کنترل استرس موضوع مهم در زندگی است. تصور کنید که به یک سفر جذاب رفته اید اما بخاطر یک مشکل کاری دائم به فکر فرو رفته و استرس دارید! پس لذت آن سفر برایتان از بین خواهد رفت.

همانگونه که در انتخاب زمان سفر سعی دارید برنامه ریزی داشته باشید در مورد زمان رابطه ی جنسی نیز بهتر است برنامه ریزی دقیقی داشته باشید، برای مثال سکس را به زمانی موکول کنید که فکر میکنید قدرتتان در آن زمان بیشتر است.

یک عامل دیگر میتواند پارتنر باشد. شرایط سکس برای افراد مختلف متفاوت است، اگر شما با پارتنر و همسر خوشرویی مواجه باشید خیلی کمتر به انزال زود رس مبتلا میشوید زیرا او همواره با روی خوش از شما مراقبت خواهد کرد.

عوامل دیگر زود انزالی میتواند به سبک نادرست زندگی مثل کم خوابی، تغذیه نامناسب و البته برخی از بیماری های مربوط به قلب، مغز و گوارش وابسته باشد.

قرص های تاخیری روش خوبی برای مهار زود انزالی هستند؟

برای پاسخ گویی بایستی عنوان شود که بهترین روش به میزان اثر گذاری بستگی دارد. در حالی که یک فرد با قرص تاخیری به آرامش دست پیدا میکند، ممکن است فردی دیگر با اسپری تاخیری و یا یک کرم تاخیری در رابطه ی جنسی اوج بگیرد.

قرص های تاخیری صرفا یک انتخاب هستند نه تحمیل. هیچ پزشکی نمیتواند بی مهابا آن را برایتان تجویز کند در حالی که از سابقه ی مصرف و شرایط جسمانی شما بی خبر است.

یک مرد مبتلا به بیماری های قلبی نمیتواند تحمل مصرف قرص های تاخیری را داشته باشد حتی اگر او بهترین زمان را برای مصرف قرص تاخیری انتخاب کرده باشد!

تعیین برند یک قرص تاخیری نیز خیلی مهم است. امروزه مردان زیادی قرص تاخیری میخرند اما مطمئن نیستیم که به سراغ بهترین برند ها رفته باشند. بهترین برندهای قرص های تاخیری فاقد مواد سمی و شیمیایی بوده و از فرد در رابطه ی جنسی محافظت بعمل می آورند.

همچنین برای مردی که فقط با زود انزالی مواجه بوده و نیازی به تقویت در سایز و نعوظ ندارد بهتر است مارکی را انتخاب کند که تنها برای رفع زود انزالی کار میکند و چند کار نیست.

حتما بخوانید : مقاله ی بهترین قرص تاخیری کدام است

البته بودجه نیز نقش حیاتی در انتخاب قرص تاخیری دارد، برخی از افراد ممکن است توانایی پرداخت هزینه های بالا را نداشته باشند و به قرص های تاخیری کم توان ایرانی بسنده کنند.

بهترین زمان مصرف قرص های تاخیری

قرص های تاخیری ممکن است ساختار کپسولی و ژله ای نیز داشته باشند. بهترین روش مصرف قرص های تاخیری طبق توصیه پزشکان این است که آن ها را قورت داده و از جویدن یا له کردنش خودداری کنید.

زمان مصرف قرص های تاخیری متفاوت است، در حالی که قرصی نظیر وگادول در همان ۱۵ دقیقه ابتدایی اثراتش را نشان میدهد اما برای دارویی نظیر مکس پاور حداقل بایستی ۱ ساعت منتظر بمانید.

تعداد مصرف بالا و بازدهی بهتر قرص های تاخیری؟

این یک عامل اصلی برای شرایط اورژانسی و مسمویت است. در حالی که شما هیچ سر رشته ای از علم پزشکی ندارید، ممکن نیست که بخواهید خود درمانی افراطی را در پیش بگیرید.

یک قرص تاخیری در بیش از ۹۵ درصد روابط موثر است مگر آنکه شما الکل مصرف کرده باشد و لازم باشد یک قرص دیگر را بیاندازید.

همچنین مصرف قرص های تاخیری با آب های شهری و معمولی بیشترین بازخورد را از خود نشان میدهند و نیازی نیست شما آن را با چای، دخانیات و لبنیات (یک تفکر قدیمی و بدون پایه ی علمی) قاطی کنید.

چرا زمان مصرف قرص های تاخیری مهم است؟

مردم رابطه ی جنسی را دوست دارند اما اغلب بدترین موقع را برای رابطه ی جنسی انتخاب میکنند.

اخیرا یک پزشک معروفی نقل میکرد که مردی به او مراجعه و از زود انزالی شاکی بود. پزشک وقتی زمان های برقراری رابطه ی جنسی را از او میپرسد مرد عنوان میکند که همواره آخر شب به رابطه ی جنسی مشغول میشود یعنی در زمان هایی که او بسیار خسته است و صبح زود نیز قرار است در محل کارش حاضر شود! پزشک به صراحت عنوان میکند که خیلی از مردان نادانسته به مصرف قرص های تاخیری مشغولند در حالی که با انتخاب زمان بهتر برای رابطه ی جنسی شاید نیازی به دارو احساس نگردد.

همینظور بازدهی قرص های تاخیری در زمان هایی که شما خسته نیستید، آرامش کافی دارید و به دور از روابط ناسالم و با همسر خود میخواهید رابطه برقرار کنید میتواند به حداکثر اندازه ی خود برسد.

بهترین زمان های مصرف قرص های تاخیری میتوانند بعد از خواب و صرف غذا باشند و یا پس از یک ورزش مختصر .

چه تعداد قرص تاخیری برای یک روز کافیست؟

نهایت استفاده از قرص های تاخیری برای ۲۴ ساعت شبانه روز در دو عدد خلاصه میشود. همه چیز وابستگی به این دارد که شما چند بار در شبانه روز رابطه ی جنسی برقرار کنید.

ماندگاری قرص های تاخیری در بدن مهم است اما بیشتر آنها پس از سه بار رابطه ی جنسی از بدن خارج میشوند.

برای اینکه اثرات قرص تاخیری زود از بدن خارج شود چکار کنم؟

خوردن آب فراوان تاثیر گذار است. برخی از مصرف کنندگان قرص های تاخیری در داروخانه ی لونیسا نیز عنوان میکنند استفاده از دوغ محلی پس از مصرف قرص های تاخیری بصورت قابل ملاحظه ای اثرات نعوظ و انزال را از بین میبرد.

توجه داشته باشید که قرص های تاخیری انرژی زیادی به شما میدهند تا در رختخواب حاضر شوید پس میتوان با افزایش فعالیت فیزیکی در شبانه روز (بخصوص با برقراری رابطه ی جنسی) براحتی اثرات دارو رو خنثی نمایید.

قرص های تاخیری مزایا تا معایب

خرید قرص های تاخیری با ریسک هایی همراه است. ما مطمئن نیستیم که همه ی مردان قرص های تاخیری را از مکان های معتبری تهیه کرده باشند. همچنین توجه به زمان درست مصرف قرص های تاخیری عاملی تعیین کننده است.

برای اینکه از بروز شرایط اورژانسی احتمالی معصونیت پیدا کنید هواره در انتخاب و شناخت نسخه های اصلی داروها حساسیت به خرج دهید.

مزایای استفاده از قرص های تاخیری:

  • رسیدن به آرامش در رختخواب
  • لذت بیشتر همراه با رضایت همسر
  • داشتن انرژی بیشتر قبل، حین و پس از رابطه ی جنسی
  • عزت نفس بیشتر

معایب مصرف قرص های تاخیری :

  • ممکن است اعتیاد آور باشد
  • مردان گهگاه از فضاهای مسموم قرص های تاخیری فیک میخرند
  • قیمت های قرص های تاخیری در برخی فروشگاهها ممکن است ناعادلانه باشد
  • مسمومیت در شرایطی که بیش از حد استفاده کنید یا تداخلات دارویی را نادیده بگیرید

سخن آخر

قرص های تاخیری صرفا یک پیشنهاد هستند نه یک توصیه کلی. شرایط استفاده از قرص های تاخیری برای مردان متفاوت است. همه ی مردان نمیتوانند تحمل داروهای جنسی را برای خود آسان فرض کنند.

نکات مهمی در حین تهیه قرص های تاخیری وجود دارد، همچنین ملاحظاتی در مورد زمان مصرف قرص های تاخیری نیز بایستی لحاظ شود.

فروشندگان قرص های تاخیری ممکن است بی مهابا برایتان قرص ارسال کرده و پول اخذ کنند. دارو ها به زبان عامیانه ای شوخی بردار نیستند چه قرص های مسکن باشند چه تقویتی بایستی با مراعات بسیاری مورد استفاده قرار گیرند.

در پیش از خرید قرص های تاخیری حتما مطالعات لازمه را انجام دهید. شما لازم نیست حتما با اخذ مبلغی اطلاعات کافی بدست آورید بلکه بهتر است به مبل خود تکیه داده و کاملا رایگان با پزشکان آنلاین ارتباط بگیرید.

پزشکان داروخانه لونیسا همچنین میتوانند با پیگیری وضعیت کنونی شما تشخیص دهند که مصرف قرص های تاخیری برایتان مجاز است یا خیر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *