خرید قرص ویاگرا

همه چیز در مورد دنیای ویاگراها که باید بدانید

خیلی از مردها اسم آن را شنیده اند حتی در قالب جوک های خفن!

اگر مردی نمیتواند بخوبی راست کند به مکمل قوی همانند ویاگرا نیاز اساسی خواهد داشت. شرایط استفاده از این داروی ارزشمند برای همه ی افراد وجود ندارد.

ویاگرا از دوزهای بسیار پایین شروع شده و برخی از بروزترین محصولات آنها حتی برای یک هفته ی مردان کافی بنظر میرسد.

حساسیت بزرگترین نقیصه ی این قرص راست کننده فوری است. معمولا داروخانه های اینترنتی اکثر نسخه های آن را ترویج میدهند. ویاگرا حاویه سیلدنافیل است، در ایران داروخانه های شهری معمولا قرص های مشابه با ویاگرا نظیر ویزارسین را برای عرضه گذاشته اند.

ویاگرا در ایران تحریم است زیرا نسخه ای توزیع شده از سمت آمریکاست، با اینحال شرکت های بزرگی نظیر لونیسا توانسته اند از طریق لابی شرکای خود نسخه هایی از آن را پیدا و عرضه کنند.

این برای پایداری کاری میکند، برای شروع بازدهی در بدن نیاز به تحریک جنسی دارد و ممکن است در برخی افراد به اعتیاد دارویی منجر شود. عارضه ی مهم درگیر کننده از این قرص سیلدنافیل دار میتواند پریاپیسم باشد (نعوظی که بیش از ۴ ساعت بطول انجامیده و متوقف نمیشود).

ترکیه نسخه های جعلی آن را بعنوان محصول مشترک ارائه میدهد اما مردان از نتیجه ی کار چنین نسخه ای ابراز نا امیدی کرده اند.

شکل داروهای ویاگرا چگونه است؟

اگر چه همگان ویاگراها را بعنوان قرص الماسی شکل میپندازند، اما بایستی عنوان شود که این دارو شامل اسپری تاخیری، ژل تاخیری، کاندوم های تاخیری و برخی از لوازم جنسی دیگر نیز میشود.

بخوبی قابل درک است معروف ترین نسخه در دنیا ویاگرا است و البته که پرفروش ترین آنها. fda معمولا میپذیرد که قرص ها سیلدنافیل دار میتوانند مردان را بخوبی برای روابط جنسی شارژ کنند. اگه براحتی بخواهیم در مجور رسمی قرص های جنسی در بازار صحبت کنیم بی شک اولین گزینه همین برند است.

اسپری های تاخیری ویاگرا و حتی ژل های آن نیز با دوزهای مشخص و متفاوتی به بازراها ارائه میشوند، هدف اصلی از تولید محصولات متنوع در کارخانجات این برند خوشنام حمایت از برخی مشتریان وفاداریست که بدلیل مشکلات جسمی دیگر قادر به استفاده از قرص های آن نیستند و ترجیح میدهند بدنبال اسپری و ژل های جنسی باشند.

ویاگرا معمولا دوست ندارد رقابت را به هیچ داروی نوظهوری در دنیا تقدیم کند، پس سیاست این محصول از یک دهه ی گذشته تغییر کرد تا خانواده ای از محصولات متنوع جنسی را در دل خود جای دهد.

معمولا قرص های تاخیری ویاگرا بیشتر هدف خود را روی افزایش قدرت نعوظی میگذارند تا ممانعت از انزال زود رس، پس اسپری تاخیری ویاگرا را تولید کردند برای دو هدف مهم زیر:

  1. تقویت نعوظی
  2. پیشگیری از انزال زود رس

رسیدن به نعوظ بسیار قوی و راضی کننده

نعوظ ضعیف به دغدغه ی مردان امروزی تبدیل شده است تا جایی که برخی از افراد قول و قرار های جنسی را سعی میکنند به تعویق بیاندازند. عده ای برای شکل گیری نعوظ بهتر فقط تغذیه کرده و روز به روز چاق میشوند! اما برای ورزشکاران کار بسیار راحت است زیرا چرخه ی خون آنها قوی بوده و معمولا براحتی به سمت آلت تناسلی سرازیر میشود و اما هنگامی که وقفه ای ایجاد شد، مکمل جنسی را بهترین راهکار مدرن میدانند.

چنانچه اختلال نعوظ دارید، ویاگرا می تواند برای عملکرد و تجربه جنسی شما و همچنین سطح لذتی که از رابطه جنسی می گیرید بسیار مفید باشد. حتی یک دوز نسبتاً متوسط ویاگرا می تواند سخت شدن و سفت ماندن در طول مقاربت را به میزان قابل توجهی آسان تر کند.

سطح سفتی آلت تناسلی در روابط جنسی مدام تغییر میکند، اگر مطمئن نیستید که میتوانید برای زمان طولانی در رختخواب بمانید بهتر است چنین نسخه ای را امتحان کنید.

عوارض ویاگراها کدامند؟

یک احساس تغییر رنگ در وضعیت کنونی اتاق جنسی که احساس میکنید لامپ شما بصورت آبی یا بنفش کم رنگ در آمده است! اما مهم نیست و این عارضه با شروع فعالیت جنسی و در عرض چند ثانیه به پایان میرسد. معمولا افرادی که با حالت گرسنه ویاگرا مصرف میکنند با تغییر رنگ اشکال برای چند لحظه کوتاه مواجهند.

 سردرد، گرگرفتگی و ناراحتی معده از عوارض جانبی رایج ویاگرا هستند. این اثرات معمولاً خفیف هستند و اغلب خود به خود برطرف می شوند. در حالی که ویاگرا نادر است، می تواند باعث نعوظی شود که بیش از ۴ ساعت طول می کشد (پریاپیسم).

برا فروکش کردن اثرات ویاگرا چکار کنیم؟

نوشیدن آب فراوان (اگر میتوانید ماست و دوغ بخورید) میتواند سطح پایداری نعوظ را پایین تر بیاورد، اما بهترین راهکار رابطه ی جنسی هات است.

خانم ها میتوانند ویاگرا مصرف کنند؟

نه پاسخ کاملا منفیست، هیچ آزمایش صریحی وجود ندارد که همزمان زن و مرد بخواهند از یک محصول واحد و مشترک ویاگرا برای لذت بیشتر جنسی بهره ببرند.

به نقل از medicalnewstoday نتایج متناقضی در مورد تأثیر ویاگرا بر زنان وجود دارد. برای مثال، در زنان مبتلا به اختلال برانگیختگی جنسی زنان، بررسی یافته‌های زیر را نشان داد:

در یک مطالعه، به برخی از زنانی که یائسه شده بودند، ویاگرا داده شد. آنها هنگام مصرف دارو، برانگیختگی، روانکاری واژن و ارگاسم را بهبود بخشیده بودند. در مطالعه دیگری، هم به زنانی که یائسگی را پشت سر گذاشته بودند و هم به آنهایی که هنوز یائسه نشده بودند، ویاگرا داده شد. آنها هیچ اثر مثبت قابل توجهی از مصرف دارو گزارش نکردند.

لزومی ندارد دارویی که مختص مردان کار گذاشته شده توسط زنان بکار گرفته شود.

زنان برای ایجاد لذت بیشتر و ارگاسم بهتر چه کنند؟

برخی نسخه ها وجود دارند که به ویاگرای زنانه معروفند، برای نمونه قرص های لیدی ارا و پرووسترا برای ایجاد حس برانگیختگی بیشتر در زنان موثر هستند. حتی نسخه ای از کاماگراها با عنوان کاماگرای زنانه نیز امروزه توسط زنان زیادی در ایران تست شده و نتایج خوبی را نشان داده است.

ویاگرای زنانه چه تاثیراتی دارد؟

در مردان، ویاگرا با مسدود کردن عملکرد یک ماده شیمیایی به نام PDE5، جریان خون به آلت تناسلی را بهبود می بخشد. این ماده شیمیایی در واژن و کلیتوریس زنان نیز یافت می شود.

بنابراین، در تئوری، اگر یک زن ویاگرا مصرف کند، می تواند جریان خون را در اندام تناسلی افزایش دهد. با این حال، PDE5 کمتری در آلت تناسلی زنان نسبت به آلت تناسلی مردانه وجود دارد.

این می تواند توضیح دهد که چرا ویاگرا تأثیر فیزیکی کمتری در زنان نسبت به مردان دارد. و به خاطر داشته باشید که مشکلات جنسی در زنان اغلب با کاهش میل و برانگیختگی جنسی ارتباط دارد. بعید است که ویاگرا به این مسائل رسیدگی کند.

زنان کم میل جنسی چکار کنند؟

راهکارهای بیشماری وجود دارد. برخی نسخه های جالبی نیز برای حل مشکل بی میلی کماکان یافت میشود که میتوان به دو مورد زیر اشاره نمود:

  1. آدامس محرک جنسی جگوار
  2. قطره اسپانیش فلای

نهایت استفاده از ویاگراها برای یک روز

در مورد طول ماندگاری ویاگراهای اصلی به وفور در لونیسا توضیح داده ایم که چیزی ما بین ۴ تا ۸ ساعت طول میکشد. اما این به این دلیل نیست که نعوظ شما باید مکررا در حالت شقی بماند.

برای اینکه افراد از بروز حادثه ی پریاپیسم پس از خوردن هر نوع قرص راست کننده آلت ممانعت بعمل آورند، بهتر است حتما روابط جنسی، انزال و حتی کارها و فعالیت های ورزشی انجام دهند.

شما وقتی یک قرص شق کننده آلت مصرف میکنید، سرعت جریان خون به شدت بالا میرود و عرق میکنید پس باید به فعالیت بپردازید که فعالیت جنسی بهترین نوع آن محسوب میشود.

به خاطر داشته باشید که در حالی که اثرات ویاگرا می تواند برای ساعت ها ادامه داشته باشد، نعوظ نباید این مدت طولانی باشد. اگر نعوظی را تجربه می کنید که بیش از ۴ ساعت طول می کشد، مهم است که فوراً به دنبال مراقبت های پزشکی باشید.

ما بارها در این داروخانه به شما توصیه کرده ایم فقط یک عدد ویاگرا در طول روز استفاده کنید. قرص های نعوظی اگر بیشتر مصرف شوند ممکن است در روزهای بعدی با عوارضی نظیر کمر درد، دردهای کتف و یا عضلات پا شما را اذیت کنند.

قرص ویاگرا اصلی
کاربرد ویاگرا چیست

چه مدت طول می کشد تا ویاگرا اثر کند؟

یک اشتباه رایج از مصرف کنندگان قرص ویاگرا و خریدارانش به بیرون مخابره شده که نشان میدهد، هنوز آنها برای تحریک بیشتر بدنیال ویاگراها هستند. وبسایت مرکزی فروش قرص ویاگرا عنوان نموده که چنین دارویی برای شروع اثرات نیاز به تحریک جنسی داشته و خود یک قرص محرک جنسی فوری نیست!

خود ویاگرا شما را برای سکس ترغیب نمیکند بلکه باید وارد هیجانات جنسی شوید تا شاهد اوج گیری و سفت کردن آلت تناسلی خود باشید.

ویاگرا تا ۵ ساعت در بدن شما کار می کند. این به این معنی است که اگر شما برانگیخته هستید، باید تا ۴ ساعت پس از مصرف یک دوز ویاگرا همچنان بتوانید نعوظ داشته باشید.

حتی اگر ویاگرا برای چندین ساعت در بدن شما کار می کند، نعوظ شما نباید این مدت طول بکشد. در واقع، به ندرت، ویاگرا می تواند باعث پریاپیسم شود. با این وضعیت، نعوظ طولانی مدت و گاهی دردناکی دارید. پریاپیسم یک اورژانس پزشکی است که نیاز به درمان فوری دارد. اگر درمان نشود، این وضعیت می تواند به بافت های آلت تناسلی شما آسیب برساند و باعث ED غیر قابل برگشت شود. اگر نعوظی دارید که بیش از ۴ ساعت طول کشید، به نزدیکترین اورژانس بروید یا با ۱۱۵ تماس بگیرید.

دوزهای پایین تر ویاگراها را میتوان ۲ تا در روز مصرف کرد؟

مردان اکثرا با دوزهای ۱۰۰ میل ویاگرا به نعوظ مناسبی دست پیدا میکنند. با اینحال مشتری از ما میپرسد که ویاگرای ۵۰ میلی را میتوان دو عدد در روز مصرف نمود؟

پاسخ منفیست. شما نمیتوانید همانند یک داروساز عمل کرده و به دوز دقیقی دست پیدا کنید. مصرف دو قرص ویاگرا در حالی که ویژگی های مثبت حتی با دوزهای پایین ترش نیز حاصل میشود لزومی ندارد.

ما در بالا اشاراتی کردیم که عوارض ویاگرا میتواند چشم گیر باشد.

حتی برخی از مردان ویاگرا ها را بعد از حالت مستی بکار میگیرند که کاری بس بیهوده است زیرا مشروبات الکلی تا درصد زیاد سطح پایداری نعوظ را پایینتر می آورند. افراد مست و الکلی معمولا نمیتوانند دقایق بیشتری در روابط جنسی دوام بیاورند.

برای اینکه از سلامتی بدن و غدد جنسی خود محافظت کنید بهتر است بصورت تصادفی و موقت از قرص های حاوی سیلدنافیل نظیر ویاگرا بهره ببرید.

حتما بخوانید : بیماری پیرونی چیست؟

خوابیدن پس از مصرف ویاگرا اشکالی دارد؟

دارویی که نعوظ را بهبود میبخشد میتواند انرژی زیادی به بدن شما بدهد، ما مطمئن نیستیم که اکثر افراد بالافاصله پس از مصرف ویاگراها نیازی به استراحت و خواب شبانه داشته باشند!

برخی از افراد پس از مصرف این دارو با شریک جنسی خود دقایق زیادی را صرف کرده و رابطه ی جنسی برقرار میکنند، با اینحال پس از انزال بدن میتواند نیاز به استراحت داشته باشند.

در نظر داشته باشید کسانی که قرص راست کننده آلت استفاده میکنند، معمولا دوست دارند به روابط جنسی هات و حتی تکرار رابطه برای دو یا سه بار دیگر روی بیاورند.

همه چیز در رابطه با ویاگراها
عوارض قرص ویاگرا چیست

گفته میشود روز بعد از مصرف ویاگراها، یک نعوظ صبحگاهی خیلی خوبی حاصل میشود و میتواند برای سکس اول وقت مناسب باشد. خوابیدن پس از مصرف ویاگرا در حالی که رابطه جنسی بسیار کمی را تجربه کرده باشید میتواند منجر به نعوظ شبانگاهی شده و در شرایطی شما را با حالت تهوع و سردرد روبه رو سازد.

اثرات ویاگرا بسته به عواملی مانند سن، وضعیت پزشکی و دوز تجویز شده، یک تا چهار ساعت طول می کشد

چکار کنم ویاگرا زود تر عمل کند؟

گاهی افراد روی به اسپری های تاخیری و نعوظی می آورند زیرا احساس میکنند که قرص های جنسی دیر در بدن باز میشوند. این مورد کاملا صحت دارد اما با تغییر شیوه های مصرفی میتوان شکل گیری نعوظ سریعتر با ویاگراها را امکان پذیر کرد.

اگر ویاگرا را با معده خالی مصرف کنید، ممکن است سریعتر عمل کند. اگر ویاگرا همراه با غذا، به خصوص همراه با یک وعده غذایی پرچرب مصرف شود، شروع به کار بیشتر طول می کشد. و در این صورت حتی می تواند برای شما کمتر موثر باشد.

این را هم بخوانید >> ویاگرا در مقابل سیالیس: کدام یک برای شما مناسب است؟

قرص ویاگرا از کجا بخرم؟

دقیقا داروخانه های آنلاینی نظیر لونیسا برای خرید آسان نسخه های متفاوت ویاگرا ایجاد شده اند. ما ویاگراهای متفاوتی را برای شما در این مکان گرد آوری کرده ایم که میتواند شاهراهی برای خرید نسخه های اصلی باشد.

شما با خرید قرص ویاگرا از داروخانه لونیسا برای اطلاعات بیشتر در مورد عوارض جانبی احتمالی ویاگرا، با پزشک یا داروساز ما صحبت می کنید. ما می توانیم به شما نکاتی را در مورد نحوه مقابله با هر گونه عوارض جانبی که ممکن است آزاردهنده باشد  ارائه دهیم.

در زیر به نسخه های معتبر ما نگاهی بیاندازید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *