تاثیر الکل در رابطه جنسی

تاثیر الکل در زندگیه جنسی افراد

گاهی افراد بدون داشتن اطلاعات اولیه و تنها برای گرم شدن مغز و بدن خود قبل از رابطه ی جنسی به خوردن مشروبات الکلی روی می آورند. واقعا خوردن مشروبات الکلی برای عملکرد جنسی مفید است؟ تاثیرات مثبت الکل بر روی اعتماد بنفس قبلا توسط پزشکان کشف شده اما الکل در زندگیه جنسی افراد کامل مشکلا آفرین میباشد.

الکل چگونه بر جنسیت و باروری تاثیر می گذارد؟

خوردن مقدار زیادی الکل توسط مردان میتواند در شکل گیری نعوظ سخت و یا حفظ آن مشکلاتی پدید آورد. اگر چه مشروبات الکلی محرک زا هستند اما به دلیل تاثیرگذاری مستقیم بر روی کلیه ها، میتوانند مردان را مشکلات ED مواجه سازند.

عملکرد درست کلیه منتهی به راست شدن آلت تناسلی مردانه میشود. در واقع مجاری ادراری بایستی فاقد عفونت و یا فشار داخلی قرار بگیرد. به هنگام صرف مشروبات الکلی بطور ناخواسته ای قند بدن بالا رفته و نیاز به دفع ادرار بیشتر احساس میگردد، در چنین شرایطی ایجاد یا حفظ نعوظ بسیار سخت تر میشود.

الکل با پیام رسان های مغز که به آلت تناسلی می گویند پر از خون شود تداخل می کند. همچنین ممکن است این اتفاق بیفتد زیرا الکل می تواند تولید تستوسترون را کاهش دهد. تستوسترون هورمونی است که عملکرد جنسی مردان را کنترل می کند. ED معمولا یک مشکل موقتی است.

بزرگترین اشتباهی که مردان میکنند این است که پس از صرف مشروبات الکلی برای ایجاد لذت، شدت و پیشگیری از انزال زودرس به سراغ قرص های جنسی میروند. این تصمیم نادرست در ادامه میتواند توانایی جنسی را کاهش داده و صدمات جبران ناپذیری را به کلیه ها و سیستم گوارشی شما تحمیل نماید.

داروهای نعوظی و جنسی به میزان مناسبی در حین سکس باعث ایجاد سرخوشی میشوند پس نیازی نیست که شما از الکل در زندگیه جنسی خود استفاده کنید (اشاره ی ما استفاده از قرص های جنسی اصل و برند است، شما این گونه داروها را میتوانید از فروشگاه لونیسا خریداری فرمایید).

تاثیرات منفی نوشیدن الکل در زندگیه جنسی

  • مشکل در ارگاسم : ارگاسم در شرایط عادی بر اثر تحریک و نوع رابطه در زمانهای متفاوتی میتواند رخ دهد. وقتی شما به مقدار زیادی نوشیدنی الکلی مصرف میکنید، این عامل باعث میشود تا در زمان انزال و ارگاسم جنسی با مشکلاتی مواجه شوید.
  • بروز اختلالات نعوظی: اختلال نعوظ یک مشکل شایع مردانه است. در اختلال نعوظ مرد نمیتواند بطور کامل آلت خود را راست کند و یا اینکه پس از راست شدن آن را به مدت زمان استانداردی حفظ نماید.
  • کاهش میل جنسی در طولانی مدت: اگر بطور مستمر الکل مصرف میکنید، مطمئن باشید که بزودی با کاهش سطح تستوسترون و میل جنسی مواجه خواهید شد.
  • اندام جنسی کوچک میشود: تحقیقات معتبری نشان میدهد که الکل در زندگیه جنسی مفید نیست و میتواند اندازه ی الت و بیضه ها را کاهش دهد.
  • بارروی را ضعیف میکند: کاهش تستوسترون می تواند بر تولید اسپرم تاثیر بگذارد. این می تواند باروری را کاهش دهد. زنانی که برای مدت طولانی مشروبات الکلی زیاد می نوشند ممکن است تخمک گذاری خود را متوقف کنند.
  • عفونت های مقاربتی (STIs): الکل مهارهای شما را کاهش می دهد و بر قضاوت شما تأثیر می گذارد. این شانس شما را برای داشتن رابطه جنسی محافظت نشده افزایش می دهد. این شما را در معرض خطر عفونت های مقاربتی (STIs) قرار می دهد.

اعتیاد به نوشیدنی های الکلی و پیدایش مشکلات پنهان

یک کارشناش پزشکی در حوزه ی خون شناسی عنوان مینماید که سلامت خود در رگها پس از صرف مشروبات الکلی به خطر می افتد. حالت مستی پس از صرف نوشیدنی های الکلی از کند شدن جریانات خونی داخل رگها نشات میگیرد.

درحالی که امروزه همگان سعی دارند با حضور در باشگاههای ورزشی به شدت جریانات خونی خود اضافه کرده و انرژی زیادی بدست آوردند، یک مرد یا یک زن الکلی در نقطه عکس عمل میکند!

ایجاد سرخوشی کاذب بر اساس نوشیدنی های غیر استاندارد بر اساس عدم اطلاعات کافی است.

انسان هایی که نمیتوانند بصورت طبیعی هورمون های شادی را دریافت کنند بدنبال عوامل خارجی میگردند. اینکه چه میزان الکل برای بدن مفید است مشخص نیس اما بر همگان ثابت شده است که اعتیاد به چنین روشی در زندگی میتواند عاملی برای بروز بیماری های خطرناکی نظیر دیابت یا کبد چرب باشد.

همچنین بوی نامطبوع الکل در کنار دردهایی که بر معده، شکم و مغر وارد میسازد میتواند در راحتیه جنسی خللی جدی وارد سازد.

الکل می تواند به کم آبی بدن کمک کند و ارتباط عصبی بین مغز و آلت تناسلی را مختل کند.

کاهش انرژی در رختخواب بر اثر مصرف مشروبات الکلی

ذوجین برای اینکه بتوانند رابطه ی استانداردی در رختخواب داشته و از فواید آن در زندگیه زناشویی خود بهره ببرند نیازمند انرژی بیشتر هستند. امروزه برخی از مردان و زنان روابط جنسی را در ساعاتی برنامه ریزی میکنند که از توان بیشتری برخوردار باشند.

ورزش و تغذیه پیش از سکس به زوجین کمک میکند تا در رختخواب کمتر خسته شده و توانایی بیشتری از خود بروز دهند.

اما زمانی که شما به میزان زیادی از نوشیدنی های الکلی سود میبرید همه چیز متفاوت میشود. در حالت مستی انسان حتی کنترل درست راه رفتن، درست فکر کردن و درست حرف زدن خود را از دست میدهد.

از لحاظ عقلانی نیز ممکن است با حالت مستی حرفی را برای پارتنر خود بازگو کنید که منجر به تنش و ناامیدی شود.

در حالی که همگان سعی دارند ارتباط صمیمی خود را با الگوی سکس شدت بخشند، شما در حالت مستی خیلی راحت میتوانید همه چیز را خرابتر کنید!

بسیار دوستی هایی که در یک جمع بر اثر خوردن بی رویه نوشیدنی های الکلی از دست رفته. تنش ها و درگیریها همچنین در این شرایط غیر نرمال حادث گردیده و روابط را با چالش های بعدی مواجه ساخته است.

تاثیر منفی نوشیدنی الکلی در زندگی
آیا الکل باعث ماندگاری بیشتر در رختخواب می شود؟ بستگی دارد.

نتیجه گیری

بنظر میرسد افراد برای گرم کردن رابطه ی جنسی خود امروزه به محرک ها پیش از گذشته اهمیت میدهند. نوشیدنی الکلی ممکن است در این زمره پیش از همه خود را نشان دهد. بهترین راهکار این است که به کشف چیزهای نوین دیگری نیز روی آورید و اگر میخواهید از چنین نوشیدنی های استفاده کنید بسیار کم و مختصر باشد.

اعتیاد به چنین محرکی زننده است و در طولانی مدت میتواند منجر به کاهش قدرت و میل جنسی در ذوجین شود.

معرفی محرک های خلاقانه در رابطه ی جنسی :

  • دستگاه ویبراتور: این یک حلقه ی کوچک است که مردان میتوانند آن را بهنگام برقراری رابطه ی جنسی کارگذاشه و از لذت، تحریک بشتری سود ببرند.
  • نوشیدنی اسپانیش فلای: این یک قطره خوراکی معروفی است که مختص زنان بوده و آنها میتوانند در پیش بازی برای تحریک بیشتر استفاده کنند.
  • قرص فراری قرمز: برای تحریک بیشتر مرد، با گرم کردن مغز و حالت مستی میتواند لذت ببشتری در رختخواب بهمراه عملکرد بهتر باشد.
  • کاندوم های تحریک زا و خاردار: چنین کاندومی بسیار برای ذوجین لذت بخش است، خارهای این کاندوم آسیبی به واژن زن وارد نکرده و در نقطه ی مقابل بیشتر موجب لذت بیشتر در زنان میشوند. این کاندوم حتی به مرد کمک میکند تا سایزش بزرگتر دیده شود.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *