تفاوت ویاگرا با سیالیس

ویاگرا در مقابل سیالیس: کدام یک برای شما مناسب است؟

نعوظم ضعیف است و میخواهم راهکار دارویی را انتخاب کنم. بهترین دارو چیست؟ من شنیده ام که دو غول بزرگ در صنعت داروهای جنسی معطوف به ویاگرا و سیالیس میباشد.

ویاگرا در مقابل سیالیس/ بهترین انتخاب کدام یک از این دو برند میتواند باشد؟!

برنده ی نبرد میان این دو دارو کدام است؟ کدام عوارض کمتری دارد؟ کدامیک آزادیه عمل بیشتری دارد؟

بیش از ۲۰ سال از پیدایش هر دو دارو میگذرد. البته تاریخچه ی ویاگرا غنی تر است، زیرا بالاخره کشف شد تا بتواند به مشکلات ED مردانه پاسخ دهد.

در همین ابتدا یک پاسخ روشن را از گروه پزشکی داروخانه لونیسا دریافت کنید که هیچ کدام برتر نیست اما تفاوت شدید در دوزها وجود دارد. هر کدام را که بخواهید برگزینید باید شما را شارژ کرده و آلتتان را سفت و سخت کند.

ویاگرا در مقابل سیالیس / بیایید دوزها را بررسی کنیم

ویاگراها از دوزهای ۲۵ میلی گرمی شروع میشوند، در مقابل سیالیس ها تنها با ۵ میلی گرم شروع شده و هر دو تا ۲۰۰ و حتی امروزه ۸۰۰ میلی گرم ادامه می یابند. تضمین نعوظ قوی استفاده از دوزهای بالاتر نیست زیرا ممکن است راحتیه کاملی را در اختیار کاربر قرار ندهد.

هر کدام را که میخواهید برای بار اول استفاده کنید ملزم به انتخاب کمترین دوز هستید تا با بدن شما تست شوند.

سیالیس/تادالافیل ۵ میلی گرم کمی متفاوت است – این قرصی است که هر روز صرف نظر از داشتن رابطه جنسی مصرف می کنید. این باعث می شود سطح پایینی از دارو همیشه در سیستم شما باشد، به این معنی که نعوظ در هنگام تحریک جنسی دوباره خود به خود است.

پس آموختید که دوزهای پایین نیز برای بدن شما بسیار مفید هستند. بجای اینکه سراغ تپش قلب های خفیف با دوزهای بالاتر بروید خیلی بهتر است که به تقویت کننده های دوز پایین فکر کنید.

۵ دلیل که میگوید سیالیس ۵ میلی گرمی برای مردان مفید است

ببینید ما روزانه در داروخانه لونیسا با مشتریان زیادی مواجهیم و وقتی تعداد سفارشات قرص سیالیس را بررسی میکنیم، میبینیم که اکثرا روی نسخه ی ۲۰۰ میلی گرمی آن تاکید دارند. این انتخاب شاید از نظر آنها بسیار شیرین باشد اما با قدرت گیری اضافه ی خود میخواهید چه کنید؟ خواب راحت؟ فکرشم نکنید خصوصا اگر ورزشکار نیستید!

هیچ در مورد کیفیت قرص های جنسی دوز پایین شنیده اید. همواره درمانگرهای دوره ای از قرص های جنسی با دوزهای متوسط تا ضعیف تولید میشوند تا مخاطب بدون رابطه ی جنسی نیز قادر به ادامه ی درمان باشد. پس وقتی یک دوز ملایم انتخاب میشود شک نکنید که آینده ای روشن برای غدد جنسی شما وجود دارد.

در زیر ۵ دلیل قانع کننده برای مصرف سیالیس ۵ میلی گرمی را برای شما آورده ایم:

  1. شروعی برای تقویت: درواقع شما میخواهید تغییرات را بصورت اصولی و نردبانی شروع کنید. شما وقتی دوره ای آن را انجام میدهید شکی نیست که به نفعتان تمام خواهد شد.
  2. کاهش عوارض جانبی: مصرف روزانه تادالافیل ۵ میلی گرم یا ۲.۵ میلی گرم به معنای داشتن غلظت ثابت در بدن است، به جای اوج و پایین ترین میزانی که با دوزهای گاه به گاه دریافت می کنید.
  3. اشکالی ندارد اگر یک روز مصرف نکنید: وقتی شما بصورت دوره ای بدن خود را آماده کرده اید، مشکلی نخواهد بود که یک روز استفاده نکنید حتی اگر همان قصد رابطه ی جنسی داشته باشید.
  4. سیالیس برای پروستات شما عالیست: تادالافیل به درمان و جلوگیری از بزرگ شدن پروستات کمک می کند، خبر خوب در همه جا.
  5. سیالیس به نفع قلب شماست: قرص سیالیس تادالافیل اثرات مفیدی برای افراد مبتلا به بیماری های قلبی عروقی – بیماری عروق کرونر قلب، فشار خون بالا (فشار خون بالا)، نارسایی قلبی – و همچنین برای افراد مبتلا به دیابت دارد.

سیالیس در مقابل ویاگرا / انتخاب نهایی کدام باشد؟

پاسخ روشنی وجود ندارد، مثل خواص سیب و پرتغال که هر دو به نفع مصرف کننده تمام میشوند.

بزرگترین تفاوت بین ویاگرا (سیلدنافیل) و سیالیس مدت زمان ماندگاری آنهاست. ویاگرا (سیلدنافیل) تا ۸ ساعت ماندگاری دارد در حالی که سیالیس تا ۳۶ ساعت دوام دارد. عوارض جانبی بالقوه آنها نیز تقریباً یکسان است.

در حالی که ویاگرا محبوب ترین محصول در دهه گذشته بوده است، ما اکنون سیالیس را به همان اندازه، اگر نگوییم کمی محبوب تر می بینیم. مشتریان ما گزارش می دهند که دوست دارند طولانی تر باشد (تا ۳۶ ساعت) و برخی متوجه می شوند که باعث سردرد و احتقان بینی کمتر می شود.

مزایا و معایب ویاگرا در مقابل سیالیس

بدانید که هر دو برای جهش حرکت قطره های خونی در اندام های بدن شما مفید هستند. در واقع یک نرمش و آمادگیه جسمانی برای ورود به روابط جنسی را در اختیار کاربران قرار میدهند.

ویاگرا ها بعنوان معروفترین فرمول جنسی مردانه شناخته میشوند، با اینحال مزایای سیالیس ها نیز اگه به همان اندازه نباشد پایین تر نیست.

۸ در مقابل ۳۶ ساعت ماندگاری میتواند مورد تحلیل کاربر قرار گیرد برای انتخاب میان این دو.

ضعف هر دو دارو اینست که بایستی فرد تحریک شود. اینها معمولا تحریک کننده نیستند اما مزایا را در داخل رابطه به وفور از خود نشان میدهند. مزایا میتواند از درمان شلی نعوظ گرفته تا تاخیر انزال همچنان ادامه داشته باشد.

بسیاری از کاربران سیالیس را ترجیح می‌دهند زیرا یک نوبت در جمعه شب می‌تواند تا آخر هفته ادامه داشته باشد.

مجدداً، اگر از Cialis – تادالافیل غیر مارک دار استفاده کنید، قیمت آن را مقرون به صرفه تر خواهید یافت.

آیا به نسخه برای خرید سیالیس یا ویاگرا نیاز دارم؟

اگر با راهنمایی های پزشک خود مواجه باشید بسیار بهتر است اما لازم است بدانید که سالهاست این دو محصول بدون نسخه در دسترس هستند. داروخانه های آنلاین ایرانی نظیر لونیسا نسخه های اصل این داروها را در اختیارتان قرار میدهند.

درمان مورد نظر خود را خریداری کنید و مشاوره آنلاین ما را تکمیل کنید تا سفارش خود را به سرعت روز بعد تحویل بگیرید.

ما پیشنهاد میکنیم که درمانگرهای واقعی را همیشه امتحان کنید زیرا اینها همیشه جوابگوی نیاز مشتریان بوده اند و شدت عمل آنها بسیار عالی میباشد.

ویاگرا بهتره یا سیالیس
قرص ویاگرا و سیالیس روی سینی در نیویورک به تصویر کشیده شده است

ویاگرا در مقابل سیالیس: عوارض جانبی

شایع ترین عوارض جانبی ویاگرا و سیالیس سردرد، گرفتگی بینی و برافروختگی/قرمزی صورت است. همه اینها بی ضرر هستند و اغلب می توان با هیدراته ماندن خوب یا تسکین درد در صورت سردرد، کنترل کرد. به طور کلی، مشتریان ما گزارش می دهند که سیالیس دارای عوارض جانبی کمتر و خفیف تری نسبت به ویاگرا است.

ویاگراها با مشکل حساسیت ها کار را برای انتخاب مشتری همواره سخت کرده اند و گروهی همیشه سیالیس ها را ترجیح میدهند.

در رقابت بین عوارض جانبی کمتر بنظر میرسد سیالیس برتر عمل میکند.

ویاگرا و سیالیس منجر به نعوظ فوری نمی شوند و هیچ داروئی نیز میل جنسی مردان را افزایش نمی دهد. آنها با شل کردن ماهیچه های آلت تناسلی عمل می کنند تا جریان خون را افزایش دهند و به مرد کمک کنند تا نعوظ خود را در هنگام تحریک جنسی حفظ کند.

معمولاً وقتی مردی برانگیخته می شود، ترکیبی به نام اکسید نیتریک در آلت تناسلی ترشح می شود که باعث گشاد شدن رگ های خونی می شود. این باعث تحریک آنزیمی برای تولید ماده ای به نام cGMP می شود که بر میزان جریان خون در آلت تناسلی تأثیر می گذارد و باعث نعوظ می شود.

آنزیم PDE5 cGMP را از بین می برد. بنابراین، داروهای مهارکننده PDE5، مانند ویاگرا و سیالیس، این تخریب را متوقف کرده و cGMP را قادر به باقی ماندن و در نتیجه نعوظ می کنند. هر دو دارو بین ۳۰ دقیقه تا یک ساعت طول می کشد تا شروع به کار کنند.

حسن خطام + هزینه های خرید

تنها راه برای دانستن اینکه کدام دارو برای شما مناسب است، آزمون و خطا است. شما باید با پزشک خود در مورد عوارض جانبی و تداخلات احتمالی صحبت کنید، زیرا واکنش هر فرد متفاوت است. او می تواند در تعیین برنامه درمانی که باید دنبال شود کمک کند.

کارشناسان زبده ی ما نیز بر اساس اطلاعاتی که در این سالها از میان مردان استفاده کننده بدست آورده اند میتوانند در این راه شما را کمک کنند.

هر دو در یک رنج و ردیف بودجه همسانی در دسترس هستند. بطور کلی آنها در نسخه های متفاوتی موجود هستند. بسته های دوتایی تا ۳۰ تایی برای هر دو موجودند.

مقالات مرتبط ما را در زیر ببینید:

تفاوت سیلدنافیل با ویاگرا در چیست؟

چگونه نعوظ قوی تری داشته باشیم

بزرگ کردن آلت تناسلی مردانه به روش پنیمور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *