بهترین دستگاه اکستندر در ایران

دستگاه اکستندر مگنت دار مردانه چیست؟

شما وقتی در مورد یک محصول بزرگ کننده آلت مقاله ای میخوانید ممکن است در دل خود آرزو کنید که کاش یک آلت تناسلی بزرگتر با نعوظ بهتری داشتید. مزایای یک اندام تناسلی بزرگ بسیار زیاد است زیرا شما میتوانید لحظات مفرح خوبی را برای خود رقم بزنید. اما نگران نباشید در مورد کوتاهی سایز فقط شما مشکل ندارید.

بگذارید اینگونه بگوییم که اگر اندک مردی در دنیا با کوتاهی سایز مواجه بودند اینهمه قرص های بزرگ کننده آلت و اکستندرها ساخته نمیشدند. این یک مشکل همه گیر مردانه است. حتی مردانی که سایز بهتری دارند با گذشت زمان به مشکلات نعوظی برخورد میکنند.

خبر خوب این است که راه‌های مطمئنی برای بزرگ‌تر کردن آلت تناسلی (و صاف‌تر کردن آلت تناسلی‌تان وجود دارد، برای مردان مبتلا به پیرونی که با انحنای که رابطه جنسی را سخت‌تر یا دردناک‌تر می‌کند کنار می‌آیند). در اینجا جدیدترین راهنمایی ما را میخوانید برای اینکه یک سایز متقارن و نسبتا پرباری را در آبنده ی بسیار کوتاه بدون استفاده از مکمل برای خود شکل دهید.

چرا باید بما اعتماد کنید؟

ما یک شرکت تحقیقاتی در مورد مشکلات جنسی هستیم. ما محصولاتی را برای مردان و زنان ایرانی معرفی میکنیم که میتواند هنجارهای خانوادگی را بشکند. برای مردی که با مشکلات سایز مواجه است، برای زنی که با مشکلات مقاربتی-زیبایی و آرایشی بهداشتی مواجه است.

ما تکنیک هایی را به شما یاد میدهیم که ممکن است در پاره ای از موارد نیازی به خرج کردن نداشته باشد. خرید وسایل تنها در صورت صلاحدید شما صورت میپذیرد. دارو – دستگاه و بسیاری المان های دیگر که در این مکان نیازی به هیچ گونه نسخه ی پزشکی نخواهند داشت.

مقالات ما را میتوانید پیگیری کنید با علم نوین دنیا تا بفهمید همه چیز در اینجا بر پایه تکنولوژی های جدید پزشکی صورت میپذیرد.

مشتریان راحت به یک فروشگاه بر نمیگردند مگر آنکه از قبل بازخورذهای مثبتی را دریافت کرده باشند. برای مثال مردی به فروشگاه لونیسا مراجعه میکند و خریدی انجام میدهد اگر موثر واقع شد ممکن است در ادامه برای همسر خود خرید انجام دهد و یا اینکه یک بسته ی مکملی جدید برای خود تهیه کند.

ما روزانه ده ها مقاله مرور میکنیم و چیزهایی را الگو برداری میکنیم که احساس میشود با روحیات زنان و مردان ایرانی سنخیت داشته باشد.

فروش آنلاین اکستندر
اکستندر مردانه در داروخانه لونیسا

دستگاه اکستندر مگنت دار چیست؟

این دستگاه با هدف اولیه درمان بیماری پیرونی ساخته شد (بیماری پیرونی وضعیتی است که در آن بافت کلسیفیه در آلت تناسلی انباشته می‌شود و باعث انحنای دردناک می‌شود). با اینحال این تکنیک برای افزایش سایز و نعوظ نیز بارها مورد آزمایش قرار گرفته و نتایج مثبتی را از خود برجای گذاشته است.

آمارها میگویند که بیشتر مردان نعوظ هایی دارند که از حد متوسط خود یک اینچ پایین تر است. با توجه به اینکه آلت تناسلی یک عضو مخفی در بدن است معمولا مردان نمیتوانند مقایسه های خوبی را شکل دهند. بیشتر مردان احساس میکنند که سایزشان خوب است در حالی که همسرانشان حرف دیگری میزنند!

آمار هر چه که باشد ممکن است یک مرد به این فکر کند که آیا میتواند آلت تناسلی و وضعیت نعوظ کنونی خود را تقویت کند؟

در علم پزشکی ما برای آلت تناسلی با سه تکنیک اصلی مواحهیم:

 1. جراحی
 2. مکمل
 3. دستگاهها

دستگاههای اکستندر مگنت دار برای صاف کردن بیماری پیرونی عالی جواب میدهند اما در مورد سایز گیری نیز نتایج امیدوار کننده ای را از خود بروز میدهند. همه چیز با کشش شروع میشود، در واقع یک ورزش هوازی برای آلت تناسلی با دستگاهی که اذیت کننده و محدود کننده نیست. شما آن را وصل کرده و میتوانید به کارهای دیگرتان برسید- البته که تنها در ساعاتی از شبانه روز نه همیشگی.

روش کار دستگاه اکستندر مردانه چگونه است؟

 • کشش به عنوان یک روش بزرگ شدن

روش کار مشابه با تکنیک های بدنسازی است، همانگونه که در باشگاه بایستی مداوم حضور داشته باشید تا عضله سازی کنید در اینجا نیز با اکستندر مردانه شروع میکنید. وقتی عضله ی آلت تناسلی شکل گرفت، بصورت طبیعی میتوانید شاهد حجم گیری و ارتفاع طولی آن باشید که سالها اثراتش فروکش نخواهد کرد.

در تمرینات باشگاهی بر اساس وزنه زدن یک زیز پارگی رخ میدهد اما بدن از طریق تکثیر بافت سلولی آن را براحتی ترمیم و پوشش میدهد. شما دقیقا بایستی کمی فشار ریزی را به ماهیچه های آلت تناسلی خود وارد کنید.

یک دستگاه کششی، مانند اکستندر مردانه، فشار وارد می‌کند تا بافت‌های آلت تناسلی را به‌تدریج اما به‌طور مداوم برای چند ساعت در یک زمان کشش دهد. این فشار باعث ایجاد ریزش در بافت‌های آلت تناسلی می‌شود که بدن آن‌ها را به همان روشی که بعد از یک تمرین مناسب ترمیم و عضله می‌سازد، ترمیم می‌کند. به تدریج، این به رشد در اندازه آلت تناسلی تبدیل می شود.

نتایج واقعی زمانی بروز میکند که شما دست از فرآیند درمانی برندارید. با یک هفته بدنسازی نمیتوانید عضله در بیاورید پس با یک هفته بستن اکستندر نیز نمیتوان سایز را افزایش داد. این پروسه حداقل نیازمند سه تا ۶ ماه تمرین مداوم است با این تفاوت که نیازی به هزینه ی فراوان و حضور در باشگاه ورزشی نخواهید داشت. شما در منزل یا محیط کاری براحتی میتوانید به رشد بافت های عضلانی آلت تناسلی خود ادامه دهید.

حتما بخوانید : بهترین کرمها برای تاخیر انزال مردانه

دستگاه اکستندر مردانه چقدر سایز رو افزایش میده؟

عنوان عددهای خاص و اغراق آمیز معمولا از طریق وبسایت های فیک با هدف سودجویی از مشتریان انجام میپذیرد. علم قبول نمیکند که یک عدد خاص برای همه ی افراد در نظر بگیریم در حالی که ژنتیک، متابولیسم و سبک زندگی مردان مختلف با یکدیگر تفاوت فاحشی دارد.

در مطالعاتی که تیم تحقیقاتی ما داشته اند اکثرا به مدت زمان استفاده از دستگاه معطوف میشود تا اینکه کشف اینچ های مختلف برای افراد.

با اینکه بنظر میرسد در فضای وب مردان استفاده عنوان کرده باشند که حدود ۲.۵ سانت در ۱۲ هفته افزایش داشته اند اما ما پیش بینی میکنیم این رقم کمی بزرگتر نیز باشد، خصوصا برای فردی که خوب تغذیه کرده و در زمان های مناسبی اکستندر میپوشد.

عوامل هورمونی دخیل هستند در اینکه چقدر سایز در یک مرد استفاده کننده حاصل شود.

چیزی که معتبر است اینکه این دستگاه دروغ نمیگوید و توسط پزشکان بنام داخلی و خارجی بسیار توصیه و پیشنهاد شده است.

یگ بدنساز نمیتواند بگوید پس از سه ماه حضور در باشگاه هیچ اتفاق مثبتی برای تناسب اندامش رخ نداده است، پس قضیه برای این محصول طبی نیز صدق میکند.

بهترین دستگاه افزایش سایز
بهترین دستگاه بزرگ کننده آلت و درمان ناراحتی های مرتبط با نعوظ مردانه اکستندر اصلی

اکستندر مردانه در چه مدلهایی تولید شده است؟

این دستگاهها هر چه قدر به جلوتر میرویم به تنظیم های مدرن تری مجهز میشوند. اولین نسل از لارجر باکس ها که بصورت کلاسیک تولید میشد تنها به یک کشنده محدود بود.

اکستندرهای نسل جدید به مگنت های مغناطیسی مجهز شدند که با عناوین زیر شناخته میشوند:

 • دستگاه اکستندر مگنت دار
 • پرو اکستندر مگنت دار ویژه که مجهز به جک های تلسکوپی هستند
 • دستگاه گلدن سایز که معمولا از وزن پایینی برخوردار بوده و امکاناتی نظیر ضد حساسیت پوستی دارند
 • دستگاه لارجر باکس طلایی که یک حاوی یک کیف با دفترچه راهنما، مگنت های ویژه، پماد نرم کننده و یکسری امکانات دیگر بر اساس فرمول های فروش شرکت ها میباشد

کیفیت ساخت در این رابطه بسیار مهم است. لارجر باکس توسط شرکت های خوبی نظیر روناس طب در ایران تولید میشود. هر چقدر جنس بدنه ی دستگاه بهتر باشد، استفاه از آن برای مردان راحت تر خواهد بود.

اکستندر مردانه به درمان کشش آلت تناسلی (PTT) متکی است که ممکن است بافت سخت شده رایج در شرایطی مانند بیماری پیرونی را نرم کند

این دستگاه مناسب چه کسانی است؟

عموما دو قشر از مردان مبتلا به بیماری پیرونی و مشکلات سایز- اختلالات نعوظی کاندیدا میشوند. کسانی که دارو درمانی را قطع کرده اند و یا اینکه به نتایج موفقی دست پیدا نکردند.

اکستندر مگنت دار توصیه میشود به مردانی که نسبت به رژیم های غذایی حساستر هستند. برای ورزشکاران و میانسالانی که نعوظ خود را در معرض خطر میبینید.

پسران مجردی که قبل از ازدواج دوست دارند به سایز و نعوظ فوق العاده ای دست یافته و همسر خود را همان اول زندگی سورپرایز کنند.

سعی کنید انتظارات واقع بینانه ای از دستگاه داشته و زیاد به آگهی های تبلیغاتی گوش نکنید. سایز آلت محدود است و رشد به تناسب رخ خواهید داد. چیزی که مهم است سایز آلت برگشت ناپذیر بود و بصورت مادام العمر میتوانید از داشتن آلتی استاندارد لذت ببرید.

همچنین شواهدی وجود دارد که نشان می‌دهد دستگاه‌های کششی می‌توانند عملکرد نعوظ را بهبود بخشند، به‌ویژه در مردانی که بعد از پروستاتکتومی ED را تجربه می‌کنند.

چه کسانی استفاده نکنند؟

 1. مردانی با آلت تناسلی بسیار بزرگ
 2. مردانی با آلت تناسلی بسیار کوچک مبتلا به میکروپنیس که امکان وصل و استفاده برایشان بسیار سخت است
 3. مردان ختنه نشده

استفاده از اکستندر مردانه برای بیماران پیرونی؟

نتایج تحقیقات بر روی بیماران پیرونی نشان میدهند، آنانی که از روشهای داروهای خوراکی و یا تزریق ژل برای صاف کردن اندام تناسلی خود استفاده کرده اند معمولا با مشکلات جانبی دست به گریبانند.

در واقع وقتی چنین دستگاهی که با کشش های روزانه میتواند انحنای ناخواسته ی آلت تناسلی را برطرف کند، وجود نیازی به ریسک های درمانی دیگر نخواهد بود.

مردان مبتلا به پیرونی اغلب صاف کردن و اکستنشن را به طور همزمان تجربه می کنند. شما باید قبل از اقدام به درمان به تنهایی با پزشک خود در مورد استفاده از کشنده آلت تناسلی برای درمان پیرونی صحبت کنید.

در این روش خاص هم سایز میگیرید، هم به اصلاح بیماری پیرونی و نعوظی خود میتوانید مشغول شوید.

قدرت درمانی بالا در کنار هزینه های پایین خرید و نگهداری از دستگاه باعث میشود تا خیلی از مردان این روش را راهی اصولی برای مداوای مشکلات جنسی ناخواسته خود در نظر بگیرند.

دستگاه اکستندر مگنت دار
فروش دستگاه اکستندر در داروخانه لونیسا

قیمت دستگاه اکستندر مردانه

هزینه ای که برای این محصول میپردازید در مقایسه با قیمت خرید یک مکمل جنسی بسیار پایین تر است. اگر بسته های طلایی لارجر باکس را هم در نظر بگیرید باز فرمول قیمت ها چندان فرق فاحشی برای شما نخواهند داشت.

یکی از دلایل خرید دستگاه اکستندر مگنت دارد، هزینه ی بسیار پایین، حمل و نقل آسان و سهولت در نگهداری محصول میباشد. برخلاف داروهای جنسی که بایستی با حساسیت بالا و تحت دمای محیطی امنی نگهداری شوند، این دستگاه تنها بایستی با اصول بهداشتی در یک کمد خانگی نگهداری گردد.

قیمت های ما همیشه در داروخانه لونیسا متناسب با معیارهای قدرت خرید مردم است و نسبت به فروشگاهای مشابه سعی میکنیم مبلغ کمی را از مشتریان خود دریافت نماییم.

مهمترین اولویت شما همواره بایستی کیفیت محصول خریداری شده باشه نه صرف قیمت آن. محصولات از رده خارج اکستندر ها نیز ممکن است در وبسایتهایی خاص با قیمت های پایین عرضه گردد که خود میتوانید در این رابطه تصمیم گیری فرمایید.

بخوانید دستگاههای تقویت نعوظ ارزان قیمت در داروخانه لونیسا⇓

خرید دستگاه اکستدر مگنت دار ویژه از داروخانه

اگر بر اساس توضیحات و بازخوردهای مثبت سفارش دهندگان قبلی این دستگاه خوشتان آمده و اینکه شما نیز میخواهید بالاخره مشکل جنسیتان را با روش غیر دارویی حل کنید کارشناسان ما آماده خدمت رسانی هستید.

فاکتور خرید برای کلیه مشتریان در مناطق دور و نزدیک ایران ارائه شده و از طریق اداره پست محصول درب منزل تقدیم عزیزان خواهد شد.

طراحی طریق و با سیلقه، وزن پایین، قیمت عالی و مشاورات کاملتر بخشی از مزایای خرید شما برای این وسیله ی طبی خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *