انتخاب قرص تاخیری قوی

بهترین قرص تاخیری کدام است؟

قرص های جنسی با اهداف مختلفی ساخته میشوند. برای مثال بهترین قرص های تاخیری برای اوج اولیه ذوج ها در نظر گرفته میشوند. داروخانه لونیسا برای تمامی مشکلات ذوجین داروها و دستگاههای مدرنی را توصیه کرده است.

زود انزالی واقعا دردناک است. یعنی دقیقا زمانی که مشغول لذت بردن هستید اتفاق می افتد، در واقع سریعتر از آنچه که انتظار داشتید روی میدهد.

انزال خیلی سریع می تواند خودارضایی یا رابطه جنسی را کمتر لذت بخش کند و بر رضایت و روابط شما تأثیر بگذارد. چندین شرکت قابل اعتماد و معتبر قرص هایی را تولید میکنند که ممکن است به شما کمک کند دوام بیشتری داشته باشید.

برخی داروها با اقبال عمومی مواجهند اما برخی دیگر تنها توسط قشری خاص قابل تحمل بوده و البته که داروهای تاخیری چند کاره ای موجودند که نه تنها در بحث دیر انزالی کمک حالتان میشوند بلکه سکوی پرتاپ شما برای شکل گیری نعوظ و سایز بهتری نیز هستند.

انتخاب های داروخانه لونیسا مابین بهترین قرص های تاخیری

در اینجا لیست بهترین قرص های تاخیری بصورت خلاصه وار آمده است تا بتوانید مقایسه هایی را بینشان شکل داده و درنهایت مورد مناسب خود را انتخاب نمایید.

لونیسا یک شرکت سلامت جنسی است که بیشتر به دلیل ارائه داروهای تجویزی برای اختلال نعوظ (ED)، مانند سیلدنافیل (ویاگرا) و تادالافیل (سیالیس) شناخته شده است. اما قرص هایی را نیز می فروشد که ممکن است به PE کمک کند.

لونیسا برترین داروهای جنسی را در ویترین خود قرار میدهد. آنها در تعداد و دوز میتوانند تفاوت هایی با همدیگر داشته باشند و یا اینکه در یک رده بندی قرار گیرند. لونیسا داروها را از نظر مواد تشکیل دهنده مورد تحلیل قرار داده و به مخاطبانش اعلام میدارد که هر دارویی چگونه بایستی مصرف گردند.

بودجه برای خرید بهترین قرص تاخیری شرط اول است. برخی از برندها ممکن است کمی هزینه بر باشند. با اینحال شخص خود نسبت به شرایط فیزیکی خود واقف است و ممکن است با یک قرص دوز پایین ارزان قیمت نیز براحتی بتواند مشکل زود انزالی خود را خنثی کند.

برای مثال وقتی اگر چه یک گوشی گران قیمت قابلیت های زیادی را در اختیار کاربر قرار میدهد اما در اصل همه ی آنها بر یک اصل واحد ارتباط گیری استوار بوده و از پس کار براحتی برمی آیند. برخی از قرص های تاخیری بعنوان داروهای چند منظوره شناخته شده و علاوه بر درمان زود انزالی در چند جبهه ی دیگر نیز به مردان کمک رسانی میکنند.

ما چند داروی خاص و فوق العاده موثر و مفید برای درمان مشکل زود انزالی مردانه را در زیر برای شما تشریح میکنیم.

قرص های تاخیری اصلی
کدام قرص تاخیری را بخریم – معرفی قرص های تاخیری شاخص

بهترین قرص تاخیری مردانه – قرص فراری قرمز

از ابتدا این دارو نسخه ای برای جایگزین ویاگرا تولید شد. ماده ی فعال اصلی در دل قرص های ۸ عددی فراری قرمز سیلدنافیل سیترات است. این دارو با کاربرد اصلی راست کنندگی و تاخیری در بازار شناخته میشود.

در این داروی ۱۳۰ میلی گرمی؛ سیلدنافیل با ترمادول ترکیب میشود تا پایانه های عصبی را فعال تر کند. تعادل فیزیکی بالاتر رفته و فرد در وضعیت بهتری قرار میگیرد، بطوری که براحتی میتواند به نعوظ قوی دست یافته و کنترل زمان انزال را بدست گیرد.

وقتی رابطه جنسی همچنان به صورت شادابی دنبال میشود، بیشترین بهره برداری عاطفی را از این قضیه زنان میبرند زیرا براحتی میتوانند به رویاهای عاشقانه خود دست یافته و به مرحله ی ارگاسم نزدیک تر شوند.

تحقیقات زیادی نشان میدهد که طولانی تر شدن زمان رابطه به مقدار قابل توجهی برای زنان اهمیت داشته و آنها دوست دارند استرس های خود را بدین منظور از بین ببرند.

ماده ی فعال دیگری که باعث میشود قرص فراری قرمز به ثبات فروش خوبی در بازار دست پیدا کند، جنسینگ آسیایی میباشد. جینسینگ با ایجاد طبخ گرم در مردان، آنان را بیشتر برای سکس تحریک میکند. مردانی که با بی میلی جنسی مواجهند بهتر است یک عدد قرص فراری بخورند تا از تاثیرات مثبت دارو بهره مند شوند.

گفته میشود قرص فراری قرمز با داشتن خواص ضد التهابی به نوبه ی خود در درمان بیماری پروستات برای مردان میانسال و سالخورده موثر است.

بهترین قرص تاخیری و حجم دهنده – بیگ پنیس ۱۲ عددی

اگر به لاکچری بازی در هر کاری علاقه مند هستید، این بسته آمریکایی را بخرید. حتما دیده اید برخی از مردها سیگار خود را در قوطی های زیبای گذاشته و از جیب خود در میاورند و با یک فندک لوکس آن را روشن میکنند. حال نظر شما را به یک قوطی کشویی از قرص های تاخیری با روکش پلاستیکی جلب میکنیم.

این دارو بصورت کشویی در ۴ قوطی کوچک ۳ تایی داخل محفظه های محکمی نگهداری میشوند. اگر در نگهداری داروهای تاخیری زیاد حوصله به خرج نمیدهید بهتر است یک قرص بیگ پنیس با توانایی ۲۰۰ میلی گرمی را تهیه کنید.

مناسب برای مردانی که اندام تناسلی آنها باریک و کوچک هست. زمان رابطه با بیگ پنیس راحت ۳۰ دقیقه افزایش پیدا میکند. بسیار فوری و قوی عمل کرده و همچنین اثرات دارو خیلی دیر از بدن خارج میشود.

√حاوی جنسینگ جهت افزایش میل جنسی

√۳ کاره ، حجم دهنده ، نعوظ اور و تقویت کننده

ساخت آمریکا

داروی بیگ پنیس که با کپسول های زرد رنگ شناخته میشوند بصورت موقتی قادر به افزایش سایز مردانه در طول رابطه ی جنسی است. این دارو به دلیل اینکه سه کار اصلی را برای مردان امکان پذیر میکند به قرص تریپل اکشن نیز معروف میباشد.

بیگ پنیس بصورت مخصوصی باعث افزایش انرژی میشود که این به لطف ماده ی دایکس، همچنین حضور  عصاره گیاه آکیرانتس در ترکیبات این قرص باعث خاصیت ضدعفونی کنندگی و آنتی اکسیدانی آن شده است.

قرص تاخیری ارزان قیمت – وگادول هندی

قرص های وگادول قرمز رنگ با تاثیر ۵۰ دقیقه ای در انزال سالهاست که در داروخانه های اینترنتی به فروش میرسد. بنظر میرسد با پدید آمدن داروهای تاخیری گیاهی کمی از شدت فروش وگادول ها کاسته شده است و آن بخاطر هشدارهایی هست که گهگاه از برخی شبکه های اجتماعی به گوش میرسد.

اگر به مصرف قرص های ترامادول دار اعتقاد دارید و تنها میخواهید برای مصرف لحظه ای از آن بهره مند شوید، وگادول یک نسخه ی رایج است.

از نظر علمی قرص وگادول هندی که متاسفانه برخی از فیک سازان آن را در ایران نیز میسازند یک مهارکننده فسفودی استراز است که با گشاد کردن رگ های خونی آلت تناسلی، مقدار خون را در آنها افزایش داده و اثر خود را اعمال می‌کند.

قرص وگادول برای اثر بخشی بهتر بایستی بلعید شود و بهترین زمان مصرف آن حداقل یکساعت پیش از آمیزش جنسی میباشد.

وگادول ها مصرف کنندگان خاص خودشان را دارند که حاضر نیستند این گزینه را با هیچ داروی دیگری عوض کند. ایجاد سرخوشی بهتر با وگادول ها به حدی بالاست که منجر به وابستگی میشود.

اگر فکر میکنید که وگادول میتواند برای شما به اعتیاد دارویی منجر شود بهتر است بجای آن به گزینه های دیگر ما در لونیسا توجه داشته باشید.

یک دلیل عمده ی دیگری که مردان پا به سن گذاشته بیشتر وگادول میخرند اینست که قیمت آن نسبتا پایین بوده و بعنوان قرص تاخیری ارزان قیمت شناخته میشود.

بهترین قرص تاخیری فوری – ویاگرا کانگورویی

ویاگرا نسخه های متعددی را شامل میشود. در واقع کار اصلی ویاگراها افزایش قدرت نعوظی بر پایه ی ترکیبات حاوی سیلدنافیل میباشد. اما ویاگرا کانگورویی بیشتر در جهت افزایش مدت زمان انزال تاکید میکند.

ویاگرا کانگورو بسیار سریع در بدن باز میشود، شاید میتوان گفت حتی همان یک ربع پس از مصرف!

این دارو در ظرف قوطی شکل نقره ای با شکل و نماد کانگورو ارائه میشود. ویاگرا کانگورویی بیشتر به ویاگرا قرمز نیز مشهور است( اگر اطلاعات شما در مورد ویاگرا ها پایین است بهتر است در اینجا مقاله ی همه چیز در مورد ویاگراها را مطالعه کنید ).

قرص قرمز رنگ ویاگرا یک داروی بدون نیاز به نسخه ای است که برای درمان اختلال نعوظ (ED) و انزال زود رس در مردان استفاده می شود. حاوی سیلدنافیل در دوز ۱۰۰ میلی گرمی است. این قرص با افزایش جریان خون به آلت تناسلی و تسهیل نعوظ عمل می کند.

برخی از مردان ویاگرا میخورند زیرا معتقدند جریان خون بهتر در بدنشان به جریان می افتد. همچنین مردانی که قرار است یک روز کاری سخت و یا اینکه رابطه ی جنسی زیادی با همسرش داشته باشد به نسخه ای ویاگراها فکر میکند.

ویاگراها برای هر مردی که مشکل نعوظ و انزال داشته باشند کار میکند، با اینحال ویاگرا کانگورو بهترین نسخه از ویاگراها برای ریشه کن کردن مشکل انزال زود رس است.

بهترین قرص تاخیری خارجی – سیالیس مشکی

اگر به دنیای تادالافیل ها علاقه مند هستید سیالیس مشکی را انتخاب کنید. معمولا دوز سیالیس های مشکی قویتر از نسخه های زرد رنگ آن میباشد. نسخه هایی که در بازارهای ایرانی برای سیالیس مشکی یافت میشود دوزهای ۲۰۰ و ۸۰۰ میلی گرمی آن میباشد که ما پیشنهاد میکنیم به نسخه های ۲۰۰ میل این دارو برای تاخیر در انزال زودرس اکتفا کنید.

سیالیس بلک آمریکایی ک اصلاحا به آن C200 هم میگویند توانایی برقراری چند رابطه بدون شل شدن الت را برای شما بدون سردرد ایجاد میکنه. سیالیس بلک حاوی ماده ای برای جلوگیری از انزال زود رس است.

قرص سیالیس مشکی ۲۰۰ میلیگرمی تولید آمریکا ایجاد سختی و سفتی در اندام در هنگام نعوظ الت بهبود توانایی جهت بدست آوردن و حفظ نعوظ در اندام بسیار قوی تر و بی خطرتر از ویاگرا بوده درمان بزرگی خوش‌خیم پروستات قرص های سیالیس مدت اثری نزدیک به ۳۶ ساعت دارند.

توصیه ها : مردان مبتلا به دیابت که با مشکل راست کنندگی و انزال زود رس دست و پنجه نرم میکنند میتوانند از این نسخه استفاده کنند.

هشدارها: دوز سیالیس بلک بالاست پس مردان مبتلا به افت یا فشار خون بالا بهتر است دور این نسخه را خط بکشند.

سیالیس مشکی دو کاره بوده و نیازی نیست شما برای نعوظ خود نیز به دنبال خرید یک نسخه ی دیگر باشید.

بهترین قرص تاخیری گیاهی – داپوکستین

داپوکستین زمان انزال را افزایش می دهد و کنترل انزال را بهبود می بخشد. این ممکن است هر گونه ناامیدی یا نگرانی در مورد انزال سریع را کاهش دهد. داپوکستین برای درمان انزال زودرس در مردان بالغ بین ۱۸ تا ۶۴ سال استفاده می شود.

این دارو تنها در دو نسخه ی ۳۰ و ۶۰ میلی تولید میشود. برای شروع بهتر است ابتدا یک تست با ۳۰ میل آن بزنید اگر جواب نداد دوز را دوبرابر کنید.

داپوکستین یا پریلیگی پریلیگی ۱ تا ۳ ساعت پس از مصرف بیشترین تاثیر را دارد، اما گاهی اوقات می تواند اثرات خود را تا ۱۲ ساعت حفظ کند. Priligy در حدود ۸ مرد از ۱۰ مرد کار می کند. این مردان باید متوجه دو یا سه برابر شدن زمان نعوظ قبل از انزال شوند.

این دارو به افزایش زمان انزال و کنترل بهتر انزال در حین رابطه جنسی کمک می کند. داپوکستین عوارض جانبی مانند سرگیجه، سردرد، حالت تهوع و تعریق دارد. این عوارض جانبی ممکن است خود به خود فروکش کنند.

پریلیگی را برخی از داروخانه های شهری نیز میفروشند. هدف دارو کاملا بر روی پیشگیری از انزال زودرس منعکس شده و متاسفانه این نسخه نعوظ خوبی در اختیار مردان قرار نمیدهد.

بهترین قرص تاخیری بدون عوارض – پاپلی پروانه ای

یکی از جدیدترین نسخه های بازار داروهای جنسی معطوف به پاپلی پروانه ای میشود که در مدت زمان بسیاری اندکی آزمون خود را بخوبی پاس کرد. این محصول نیمه گیاهی بوده، میل جنسی را افزایش می‌دهد و در درمان زود انزالی موثر است.

از ترکیبات بکار گرفته شده در پاپلی پروانه ای میتوان به ترامادول ، تادالافیل و عصاره جینسینگ اشاره نمود. محصولی در یک بطری شیشه ای و نه چندان شیک اما با دوز و کارایی بالا که یکی از توصیه های ما به خریداران قرص های تاخیری میباشد.

در وضعیت نعوظ هر چقدر هم بهتر باشید برای اینکه شما بتوانید قدرت خوبی از خود نشان دهید بهتر است که رابطه ی جنسی را حداقل به بیش از ۱۰ دقیقه افزایش دهید. در این تایم زنان میتوانند به نقطه ی ارگاسم نزدیک تر شده و بیشتر مجذوب شما شوند.

زود انزالی از این مبحث قابل پیگیری است که زنان در روابط جنسی کوتاه مدت نمیتوانند لذت چندانی از رابطه ی جنسی را ببرند و در اکثر مواقع بدون ارگاسم اتاق را ترک میکنند. پس برای اینکه بتوانید شادابی را برای خود و ذوج خود به ارمغان بیاورید بهتر است از مکملی نظیر پاپلی پروانه ای که با تعداد ۱۰ عدد و با رنگهای زرد ارائه میشود توجه فرمایید.

پاپلی پروانه ای یا پاپلی دو تا ایکس با قدرت بازدارندگی بسیار عالی از انزال زودرس همچنین میتواند حجم خوبی برای شما در طول رابطه ی جنسی شکل دهد.

کپسول تاخیری قوی برای مردان – مکس من ۱۲ تایی

افراد با MAXMAN حس اعتماد به نفس و رضایت دوباره ای را تجربه می کنند و توانایی های جنسی خود را تقویت می کنند.

تانسیل کامل خود را با کپسول گیاهی MAXMAN که بهترین راه حل طبیعی برای بزرگ کردن آلت تناسلی و تقویت جنسی است، باز کنید. علاوه بر این، این محصول قابل توجه از قدرت مواد طبیعی با دقت انتخاب شده برای ارائه نتایج ایمن و موثر استفاده می کند.

محصولی چند کاره که بر روی افزایش قدرت مردانه از هر نظر تاکید دارد. مکس من با کپسولهایش محبوب هر مرد ورزشکاری است که میخواهد در روابط جنسی پیش از گذشته اوج بگیرد.

کپسول گیاهی مکس من ۱۲ تایی پوشش سطح را افزایش می دهد، احساسات را تشدید می کند و یک رابطه جنسی رضایت بخش تر ایجاد می کند. 

این کپسول از نظر بالینی ثابت شده است که به افزایش استقامت و استقامت در مردان کمک می کند. اگر احساس ضعف می‌کنید، خیلی زود خسته می‌شوید، یا با استقامت و قدرت کم مواجه می‌شوید، پس شما کاندیدای مناسب برای کپسول مکس من هستید.  Max Man به بهبود استقامت و انزال زودرس کمک میکند.

چگونه بهترین قرص تاخیری را انتخاب کنیم؟

شرکت ما توسط تیمی از متخصصان خبره علم اولورژیست اداره میشود. ما لیست میکنیم قرص هایی که در سالهای گذشته توسط مردان ایرانی مصرف شده و جواب های خود را پس داده است. ما همچنین از ویژگی داروهای تاخیری تازه به بازار آمده نیز غافل نمیشویم و آنها را برای تست و بررسی های بیشتر در سبد فروش خود میگذاریم.

توجه داشته باشید که ما ممکن است برخی از دارونماها را حذف کنیم، ما تصمیم داریم سبد فروش خود را بر اساس امتیاز دهی مشتریان ترتیب دهیم.

برای اینکه بدانید چرا لیست بالا انتخاب های ما بود، خالی از لطف نیست که اولویت های ما را برای این انتخاب ها در زیر بخوانید:

 • نسبت اعتماد مردم به این گزینه ها در سالهای اخیر
 • درصد میانگین بالا بر اساس نظرات مشتریان قبلی
 • تناسب قیمتی و قدرت خرید مردم
 • پیگیری علمی داروها و تاثیرات بهبودی در مردان استفاده کننده
 • توجه به برند شرکتی و مجوزهای ساخت دارو

بررسی عملکرد بهترین قرص های تاخیری

تا به حال از یک پزشک پرسیده اید که دلیل اصلی زود انزالی چیست؟

بگذارید علاوه بر حرفهای کلیشه ای نظیر استرس و احوال یک مرد در اینجا پاسخی روشن به شما بدهیم.

دلیل اصلی زود انزالی بر اساس علم پزشکی اختلال عملکرد سروتونین در سیستم عصبی مرکزی است.

سروتونین یک گونه ماده‌ی شیمیایی است که به‌عنوان یک انتقال‌دهنده‌ی عصبی کار کرده و در واقع پیام‌هایی را از یک بخش مغز به بخش دیگر منتقل می‌کند. نام شیمیایی سروتونین «۵-هیدروکسی‌تریپتامین» است و گاهی با نام «۵-HT» هم شناخته می‌شود.
اعصاب در زندگی بسیار نقش دارد. در جامعه افراد زیادی هستند که مدام میگویند اعصابم خراب است. در واقع سبک زندگی، چالش ها و درگیری ها باعث به چالش کشیده شدن اعصاب میشود. به یک موضوع مهم در اینجا پی ببرید که اگر اعصاب شما راحت و آرام باشد کمتر به بیماری ها دچار میشوید.
سروتونین در کنار یک انتقال دهنده عصبی دیگر، دوپامین، کار می کند که بسیاری از عملکردهای مشابه را انجام می دهد. سروتونین و دوپامین هر دو در مسیرهای دوپامین در سراسر بدن شما نقش دارند که پاسخ‌های فیزیکی و پاداش از جمله انزال را کنترل می‌کنند.
محققان اینگونه نتیجه میگیرند که با استفاده از داروهای تاخیری مسیر انتقال عصبی را پایدار تر و سریعتر کنند تا سرعت زود انزالی کاهش پیدا کند. داروهای بسیار متعددی با استفاده فنون و مواد بکار گرفته در واقع روی پایانه های عصبی شما کار میکنند تا عملکرد بهتری در رختخواب ارائه دهید.
بهترین قرص تاخیری در داروخانه ها
تشخیص اصل بودن قرص تاخیری

چرا داروهای فیک تاخیری در بازار وجود دارند؟

ببینید بازار فروش داروهای جنسی در دنیا بی نظیر پر رونق است. فیک سازان در واقع فهمیده اند که بایستی در این بازارها ورود کنند اما بدلیل علم ناکافی و سودجویی، علم داروسازی را به چالش میکشند.

ما در گوگل میبینیم که مردان با حساسیت زیادی نسبت به خرید قرص تاخیری تگ های زیر را سرچ میکنند:

خرید بهترین قرص تاخیری از داروخانه معتبر

بررسی علم قرص های تاخیری اصل خارجی

تهیه قرص تاخیری از یک منبع مورد اعتماد

بهترین مکان برای خرید قرص تاخیری در ایران

نحوه ی تشخیص قرص تاخیری اصل از تقلبی

قیمت قرص های تاخیری اورجینال چند است

قرص تاخیری اصل و معتبر از کجا بخرم

از کجا بفهمم قرص تاخیری که خریده ام اصل است

در واقع ما در سالهای اخیر با این دغدغه ی به حق مردم کشورمان واقف شده ایم. چه اعتراض هایی که به وزارت بهداشت برای حضور چنین داروهایی در سطح جامعه نشده است. و البته مردانی آسیب های مادی و جسمی را با یدک کشیدند. پس ما داروخانه را با هدف آشنایی مردم با روند خرید بهترین قرص های جنسی احداث کردیم تا جلوی سود جویی فیک سازان دارویی را بگیریم.

چرا دچار زود انزالی میشویم؟

دو عامل اصلی در این زمینه وجود دارد:

 1. فیزیکی
 2. روانی

علل فیزیکی ابتلا به زود انزالی خود به دو شاخه ی اصلی مربوط است:

 • پایین بودن سطح تستوسترون در بدن مردان
 • سطوح غیر طبیعی انتقال دهنده های عصبی درگیر در برانگیختگی و انزال

قرص های جنسی معمولا هر دو عامل بالا را تحت پوشش خود قرار داده و به کمک ورزش میتوانند زود انزالی را براحتی و قطعی درمان کنند.

اما علل روانی زود انزالی ممکن است نیاز به درمان یا مشاوره طولانی مدت داشته باشند، مانند:

افسردگی

فشار

عزت نفس پایین یا تصویر بدنی منفی

افرادی که با سو استفاده های جنسی در گذشته رو به رو  بوده اند

تجربه ی روابط عاشقانه ی ناسالم

در اینجا توجه داشته باشید که سن و سال نیز در زود انزالی نقش دارند، برای مثال مردان کهن سال بیشتر با این پدیده روبه رو میشوند. در کهن سالی بدلیل تحرک پایین نعوظ پایدار از دست میرود و این خود بخود روی روند انزال نیز تاثیر منفی میگذارد.

آیا بهترین قرص های تاخیری نیز عوارضی بهمراه دارند؟

شما وقتی به یک دارویی روی می آورید بایستی پیامدهای آن را بپذیرید. برای مثال قرص های استامینوفن برای تسکین درد موثر هستند اما استفاده ی مداوم از آنها شما را به چالش میکشند و باعث بروز بیماری های ثانویه خواهند شد.

خرید بهترین قرص تاخیری مهم است، اما مهترین موضوع نحوه ی استفاده و شرایط استفاده کننده از دارو میباشد.

ما در همه ی مقالاتی که برای قرص های تاخیری برای شما ترتیب داده ایم به نسبت عوارض احتمالی نیز اشاره میکنیم.

بطور مخصوصی برخی از عوارض زیر ممکن است با مصرف هر نوع قرص تاخیری برای شما حادث شود:

حالت تهوع

اختلال در خواب (خواب زیاد و یا بی خوابی شبانه)

مسمومیت

سردرد

دردهای شکمی یا معده

اختلال در بینایی

اختلال در تنفس

بالا رفتن فشار خون

و اما اشخاصی که مدام از قرص های تاخیری استفاده میکنند بایستی منتظر ظهور پدیده ای با عنوان افزایش شدید سطح سروتونین در بدن خود باشند!

خرید قرص از داروخانه
عوارض قرص های تاخیری چه هستند- پزشکان چه میگویند

چه زمانی به پزشک مراجعه کنیم؟

خوشبختانه درصد زیادی از عوارض که ما احتمال میدهیم برای برخی از اشخاص که قبلا با بیماری هایی رو به رو بوده اند رخ دهد، پس از مدت زمان اندکی فروکش کند. با اینحال یکسری شرایط اورژانسی غیر قابل پیش بینی هستند که نیازمند توجه ویژه ای از سوی مصرف کننده خواهند بود.

در حالی که داروهای ارائه شده در این مرکز تخصصی از پایه های علمی تبعیت میکنند اما فروش داروهای بی نسخه پیامدهایی دارد که بایستی خریدار بر عهده بگیرد.

ما همیشه در پاراگراف های ویژه ای عنوان میکنیم که افراد واجد شرایط برای استفاده از این نسخه چه ها هستند. پس خواهشمندیم قبل از اینکه توضیحات کامل یک دارو را نخوانده اید نسبت به خرید به هیچ عنوان اقدام نکنید.

توجه داشته باشید که قرص های تنها یک روش ویژه برای رهایی از زود انزالی هستند، پس اگر تشخیص میدهید که بنا به شرایط فعلی خود استفاده دارو برایتان جایز نیست پس بهتر است با مراجعه به یک پزشک معالج روند درمانی خود را به گونه ای دیگر شکل دهید.

همچنین در صورت ظهور علائم طولانی مدت از عوارض دارویی بهتر است سریعا به مطب یک پزشک کارکشته و قوی سر بزنید.

چگونه میتوانم بدون قرص تاخیری در رختخواب بیشتر دوام بیاورم؟

ما فقط مشاوره میدهیم در رابطه با روش ها و کسی را ترغیب به خرید در این مکان علمی نخواهیم کرد. ممکن است شخصی توانایی خرید نداشته باشید و یا اینکه معیارهای استفاده از دارو برایش فاقد اصول پزشکی باشد.

دارو درمانی در علم پزشکی سریعترین روش است اما روش های درمان متفاوت هستند. برخی الگوهای رفتاری هستند که ممکن است به شما در درمان زود انزلی کمک کنند، در زیر برخی از آنها را بخوانید:

 • کاندوم بزنید- استفاده از کاندوم در حین رابطه ی جنسی ممکن است مقداری از حساسیت آلت تناسلی را بکاهد
 • استفاده از کف لگن – تمرینات عضلات کف لگن در طولانی مدت برای مهار زود انزالی مناسب هستند
 • دوری از فانتزی ها – هر مردی دوست دارد از فانتزی های جنسی در روابطش استفاده کند، اما واقعیت اینست که وقتی حس برانگیختگی شما خیلی بالاتر میرود به نقطه ی انزال نزدیکتر میشوید
 • بصورت مستمر دخول نکنید – ایجاد فاصله در رابطه ی جنسی و یا حتی ترک کوتاه رختخواب به مقصد نوشیدن کمی آب ممکن است برای رهایی از زود انزالی در لحظه تاثیرگذار باشد

با تمامیه این اوصاف الگوهای رفتاری ممکن است با ناراحتی همسرتان مواجه شود. دلایل استفاده از داروهای جنسی بسیار بالاست زیرا در موارد بسیاری توانسته از شروع یک درگیری یا پرخاشگری بین ذوجین جلوگیری بعمل آورده و اعتماد بنفس و زندگیه زناشویی فرد را سر و سامان دهد.

نتیجه گیری پایانی

انتخاب بهترین قرص تاخیری ممکن است باری از روی دوش شما برداشته و حداقل در حوزه ی جنسی نگرانی های شما را پایان دهد. اگر چه چندین روش برای مهار زود انزالی وجود دارد اما استفاده از قرص تاخیری و یا داروهای تاخیری دیگر بنا به دلایل بسیار زیادی میتواند بهترین انتخاب باشد.

اگر میتوانید قبل اینکه واریزی برای خرید داشته باشید با کارشناسان نخبه داروخانه ی لونیسا مشاوره کنید تا آنها دوز بهینه را به شما پیشنهاد دهند. چنانچه در حال حاضر دارویی مصرف میکنید یا یک بیماری زمینه باعث میشود تا شما در قدرت نعوظ و کنترل انزال با ضعف رو به رو شوید حتما موضوع را با ما در میان بگذارید تا بتوانیم راهکارهای بهتری را به شما توصیه کنیم.

در نهایت حضور در مطب یک پزشک ماهر در حوزه مهار بیماری ناتوانی جنسی میتواند شما را با پاسخ های بهتری رو به رو کرده و روند درمانی را با قاطعیت دنبال کند. ممکن است نسخه های او نیز مشابه با گزینه هایی باشد که ما نیز در اینجا توصیه کرده ایم و شما با خیال اسوده آن نسخه را میتوانید از همین مرکز بصورت آنلاین خرید کنید.

این را نیز بخوانید : بهترین کرم تاخیری برای مردان کدام است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *