فروش کرم تاخیری

بهترین کرم و ژل تاخیری کدام است؟

اگر به استفاده از کرم های تاخیری علاقه مند شدید، تیم ما مجموعه ای از قویترین برندهای این زمینه را جهت شناسایی و خرید شما انتخاب کرده است.

چنانچه زود انزلی خفیف تا همیشگی شما را آزار میدهد، ممکن است کرم ها و اسپری های حاوی ماده فعال لیدوکائین را برای کاهش حساسیت و تاخیر در انزال بررسی کرده باشید.

درمان‌های لیدوکائین مانند کرم‌ها، ژل ها و سایر محصولات (حتی اسپری های تاخیری) همگی به یک شکل عمل می‌کنند، اما چند تفاوت اصلی وجود دارد که باید قبل از انتخاب یک نوع محصول درمانی نسبت به دیگری از آنها آگاه باشید.

این لیست شامل پرفروشترین محصولات و بهترین کرم تاخیری میشود که میتواند برای انتخاب و درمان شما عالی و مثمر ثمر باشد.

ما همچنین در مورد گزینه‌های دیگری صحبت کرده‌ایم که اگر تحت تأثیر انزال زودرس هستید و می‌خواهید عملکرد جنسی خود را بهبود ببخشید، باید در نظر بگیرید.

لیدوکائین چیست؟

لیدوکائین عاملی برای شکل گیری بی حسی و یا کاستن از احساسات جنسی بر اساس لمس است. این بی حس کننده با کاستن از فعالیت های عصبی در نواحی خاصی از بدن شما بخصوص نواحی جنسی عمل میکند. لیدوکائین میتواند در مواردی از دردهای مقاربتی در سکس های هات بکاهد.

لیدوکائین به‌عنوان یکی از پرمصرف‌ترین داروهای بیهوشی در جهان، تقریباً در هر شاخه‌ای از پزشکی یافت می‌شود. در دندانپزشکی، به عنوان یک بی حس کننده موضعی برای روش های جراحی و برای آماده سازی نواحی خاصی از بدن برای قرار دادن تجهیزات استفاده می شود.

خیلی از مردها و زن ها حداقل چندین بار اسم لیدوکائین را تاکنون در مطب ها و کلینیک های پزشکی شنیده اند. اگر دندان درد داشته باشید برای اصلاح و ترمیم نیازمند تزریق حدقل یک سرنگ از لیدوکائین ها خواهید بود.

اما لیدوکائین به شکل های گونانی یافت میشود، اکثرا بصورت تزریق و در داروهای جنسی یا درمانی دیگر. برای مثال در کرم ها تاثیر از لیدوکائین ۵ یا ۱۰ درصد استفاده میشود.

لیدوکائین میتواند در ویتامین ها یک ترکیب عالی برای تقویت جنسی محسوب شود.

تاثیرات لیدوکائین در درمان زود انزالی

لیدوکائین به‌عنوان یک بی‌حس کننده موضعی، پوست و سایر بافت‌ها را کمتر حساس می‌کند و اثرات لمس یا سایر اشکال تحریک را کاهش می‌دهد.

استفاده از لیدوکائین در رختخواب برای عملکرد بهتر پیشنهاد میشود زیرا لیدوکائین با کاهش حساسیت بخش های خاصی از آلت تناسلی به شما کمک می کند تا از تحریک بیش از حد در طول رابطه جنسی جلوگیری کنید و به ماندگاری طولانی تری در رختخواب کمک می کند.

از آنجایی که حساسیت یکی از مهمترین جنبه های تحریک جنسی است، داروهای بیهوشی مانند لیدوکائین می توانند تاثیر زیادی بر توانایی شما در به تاخیر انداختن انزال داشته باشند. به طور کلی، بزرگترین تفاوت بین لیدوکائینی که برای دندانپزشکی و سایر روش ها استفاده می شود و لیدوکائین به عنوان درمان زود انزالی، دوز مصرفی آن است. 

گاهی افراد در مورد اثر بخشی لیدوکائین برا قدرت جنسی با شک و شبه هایی مواجه میشوند، اما بایستی بیان شود که استفاده از لیدوکائین در داروهای جنسی به شدت سایر آمپول ها تزریقی قدرتمند نبوده و تنها برای پایین آوردن سطح حساسیت آلت تناسلی در بدن کار میکند.

با توجه با اینکه در محصولات جنسی نظیر کرم تاخیری، ماده بر روی سطح دلخواه (آلت تناسلی) مالیده میشود پس نقطه ی مورد نظر در برابر عوامل محیطی حساسیت کمتر از خود نشان خواهد داد. البته در نظر داشته باشید که لیدوکائین ها بصورت موقت توانایی بی حسی را دارا میباشند.

نمایندگی کرم تاخیری
کرم های تاخیری قدرتمند در داروخانه لونیسا

بهترین کرم های تاخیری و استفاده از لیدوکائین

برای انتخاب بهترین کرم تاخیری بهتر است گزینه هایی را به ثبت برسانید که حاوی لیدوکائین باشند. زیرا وجود لیدوکائین بصورت ویژه ای باعث میشود تا کنتزل ارگاسم و زود انزالی در روبط جنسی آسانتر شود.

معمولا کرم های تاخیری قوی و برند به گونه ای طراحی و ساخته شده اند که که روی غده یا نوک آلت تناسلی شما اعمال شوند. این قسمت از آلت تناسلی شما حاوی تعداد زیادی انتهای عصبی است که آن را به تحریکات جنسی بسیار حساس می کند.

ابده ی پشت درمان موضعی با کرم بی حس کننده لیدوکائین این است که با کاهش حساسیت غده، احساس کمتری در حین رابطه جنسی داشته باشید و خطر انزال زودرس کمتری خواهید داشت.

برخی از انواع کرم لیدوکائین حاوی مخلوطی از لیدوکائین و پریلوکائین هستند که نوعی بی حس کننده موضعی متفاوت است. مطالعات نشان می دهد که کرم های لیدوکائین-پریلوکائین برای جلوگیری از انزال زودرس به خوبی عمل می کنند.

فروش کرم و ژل های تاخیری در سالهای اخیر با شدت بالایی دنبال شد زیرا براحتی دارو میتوانست در ناحیه تناسلی عمل کرده و حساسیت زدایی کند. همچنین این گزینه نسبت به قرص های تاخیری از مزایای ویژه ای برخوردار است.

استفاده از کرم یا ژل تاخیری برای من مناسب است؟

در رابط جنسی بروز دادن قدرت بهتر یک اصل مهمی در لذت ارگاسم ذوجین محسوب میشود. دقیقا در روابط جنسی علاوه بر احساسات فیزیک بدنی بسیار مناسب است. با استفاده از ابزار بدنی شما قادرید تا هیجانات را بصورت کامل به معرض نمایش پارتنر جنسی خود بگذارید.

اگر مردی در قدرت جنسی نظیر انزال ها دقیق عمل نکند ممکن است از نظر اعتماد بنفس به سطح پایین تری پرتاپ شود. اکثر زنان دوست دارند روابط جنسی برای لحظات بیشتری دنبال شود، حال وقتی شما در سکس به دلیل انزال زودرس تقاضای اتمام رابطه را میکنید میتواند باعث سرخوردگی طرف مقابل شود.

پس برای رفع نقیصه ای که در مواردی باعث رنجش حتی طلاق های بین ذوجین میشود میتواند از محصولات جنسی استفاده کرد. یک شیوه ی عالی و مستقیم برای رهایی از زود انزالی استفاده از بهترین کرم تاخیری است.

اما اینکه بهترین کرم تاخیری چگونه از میان محصولات مختلف تشخیص داده شود یک موضوع کاملا مهم و حیاتیست.

چرا کرم تاخیری اروس را انتخاب کنیم یا اینکه بدنبال کرم تاخیری جگوار و گزینه های دیگری باشیم.

برای کسانی که نگران این بوده اند که لحظات خوششان کمی زود به پایان برسد، استفاده از اسپری های تاخیری و کرم های تاخیری را در نظر گرفته اند.

اما آیا اسپری های تاخیری موثر هستند؟ آیا کرم های تاخیری گزینه بهتری هستند؟ کدام یک را باید انتخاب کنید و آیا واقعاً تفاوتی وجود دارد؟

ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم مزایا و معایب کرم‌ها و اسپری‌های تاخیری را تجزیه و تحلیل کنید تا انتخابتان آسان‌تر شود. 

کرم تاخیری چیست؟

در واقع استفاده از کرم تاخیری ساده ترین گزینه برای واکنش های جنسی بهتر بین ذوجین است. بهترین کرم های تاخیری معمولا با ترکیبی قوی از مواد طبیعی و ایمن، به عنوان یک کاتالیزور عمل می کنند تا با استفاده از قدرت و میل ذاتی شما، برخوردهای حسی شما را سرگرم کننده تر و لذت بخش تر کند.

معمولا کرم تاخیری را مردان بسیاری بصورت آنلاین سفارش میدهند. کرم های تاخیری توسط فروشگاه های اینترنتی خیلی بهتر از شعبه های بازاری برای عموم تحلیل و بررسی میشوند.

برای مثال وقتی مردی میخواهد بهترین کرم تاخیری را از میان گزینه های مختلف انتخاب کند، به ساختار-میزان رتبه بندی توسط مشتریان قبلی-قیمت ها-مواد تشکیل دهنده و میزان سازگاری آن با بدن خود از نظر دوز و قدرت دارو توجه میکند.

اینکه یک کرم تاخیری خوب توسط دوستان نزدیک بما توصیه شده باشند عالی هست زیرا تجربه ی استفاده کنندگان قبلی از یک دارو میتواند استرس ما را از نظر ایمنی دارو کنترل کند.

امروزه مارک های زیادی برای کرم و ژل های تاخیری برای مردان در بازار موجود است که بسیاری از آنها دارای نوعی اثر بی حس کننده و خنک کننده هستند تا اثر بی حس کنندگی را ارائه دهند که می تواند به شما کمک کند برای مدت طولانی تری دوام بیاورید.

به طور خلاصه، یک کرم تاخیری خوب به شما این امکان را می دهد که از ابتدا تا انتها مسئولیت عملکرد خود را بر عهده بگیرید و از لذت نهایی لذت ببرید بدون اینکه احساس کنید حساسیت زدایی مانع از آن می شود.

ما امروزه با جدیدترین و قویترین کرم های تاخیری در داروخانه های آنلاین روبه رو هستیم و انتخاب ما بین برندهایی که تازه روانه بازار شده و نظرات مصرف کنندگان در مورد آنها به ثبت نرسیده بسیار سخت است.

سوالاتی که اکثر مردان در مورد بهترین کرمهای تاخیری میپرسند

کرم تاخیری رو از کجا بخرم؟

آیا کرم تاخیری جوابگوی درمان زود انزالی است؟

از کرم تاخیری چگونه استفاده کنم؟

بهترین کرم تاخیری رو از کجا بخریم؟

کدام برند از کرم های تاخیری مهم و برتر هستند؟

راهنمایی در مورد کرم تاخیری، اسم بهترین کرم تاخیری چیست؟

قیمت بهترین کرم تاخیری چقدر است؟

کرم تاخیری را کجا بزنیم؟

ژل تاخیری کجا باید زد؟

کرم تاخیری برای آقایان، بهترین کرم تاخیری بدون بی حسی کدام است؟

بهترین کرم تاخیری در داروخانه ها

بیشتر افراد کرم تاخیری را برای خرید نسبت به اسپری تاخیری گزینه ی بهتری میدانند. زیرا استفاده از کرم های تاخیری به نسبت راهکاری طبیعی تر و راحت تری محسوب میشود تا اینکه مدام همانند ادکلن ها اسپری کنیم.

کرم تاخیری ترجیح داده میشود زیرا سطح کمتری را درگیر میکند، در اسپری کردن ممکن است ذرات دارویی به بیضه ها و حتی ران ها انتقال یافته و مشکلاتی را بوجود آورد اما کرم تاخیری راهکاری تمیز تر قلمداد میشود.

در زیر مزایا و معایب استفاده از کرم تاخیری آمده است:

مزایا

 • شما کنترل بیشتری روی برنامه ها جنسی دارید
 • به راحتی می توان کل آلت تناسلی خود را با آن پوشاند
 • اثر بی حس کننده و خنک کننده
 • مفید راحت و محتاطانه فرموله شده برای لذت نهایی
 • باید کمی قبل از مقاربت اعمال شود

معایب

 • ممکن است مجبور شوید پس از استفاده از آن دستان خود را بشویید
چجوری کرم تاخیری بخرم
بررسی کرم و اسپری های تاخیری

اسپری تاخیری بهتر است یا کرم تاخیری؟

چنانچه این دور روش را انتخاب کنید، برای تاثیرگذاری بهتر بایستی دقایقی را منتظر بمانید تا محصول کار کند. بهترین نکته برای اینکه اینگونه داروها بهتر در بدن عمل کند اینست که به پیش بازی ها فکر کنید. هرگونه لمس و ارتباطات کلامی باعث برانگیخته شدن و جذب بهتر کرم تاخیری یا اسپری تاخیری میشود.

تفاوت اصلی ؟

تفاوت اصلی بین اسپری و کرم در آشفتگی است. با استفاده از اسپری، تنها چند پمپ به آلت تناسلی شلیک کرده وسپس کارتان تمام می‌شود.

اما کرم تاخیری، اگرچه اثرات بسیار مشابهی دارد، مگر اینکه بخواهید از استفاده از دستان خود در حین مقاربت خودداری کنید، پس از استفاده باید آنها را بشویید.

با این حال، افراد باهوش در میان شما ممکن است فقط چند دستمال مرطوب در کنار تخت داشته باشند. دستمال مرطوب باعث تمیزی دستان شما میشوند و نیازی نیست رختخواب را به قصد شستن دستها ترک کنید.

بهترین کرم ها تاخیری معمولا اثرات بالقوه ای از خود نشان میدهند، در حالی همگان فکر میکنند استفاده از اسپری تاخیری راحت تر از کرم ها تاخیریست اما بایستی عنوان شود که کرم تاخیری روشی جذاب تر برای جذب در بافت آلت تناسلی محسوب میشود.

انتخاب نهایی؟

هر دو میتوانند کیفیت عالی بهمراه داشته باشند، برای اینکه عیار کار و میزان راحتی خود را با این دو محصول بسنجید بهتر است هر دو را امتحان کنید. اگر یک برند برای شما ناخوشایند بود، انتخاب های جذاب دیگری هنوز روی میز باقی مانده است!

چگونه از کرم تاخیری استفاده کنیم؟

با اینکه ممکن است احساس کنید که نیازی به هیچگونه آموزشی در این باره ندارید اما بهتر است الزامات زیر را هنگام استفاده از هر گونه کرم یا ژل تاخیری بکار گیرید.

 • قبل از استفاده آلت تناسلی خود را به درستی تمیز کنید.
 • نوک آلت تناسلی خود را با چرخاندن مناسب پوست ختنه گاه در معرض دید قرار دهید.
 • در صورت استفاده، آن را به مقدار مناسب و روی ناحیه ای که در بروشور دستورالعمل مشخص شده است، بمالید.
 • در مورد کرم ها به مقدار تجویز شده استفاده کنید و از نوک تا ساقه به آرامی ماساژ دهید.
 • کرم یا اسپری نباید داخل آلت تناسلی شما وارد شود.
 • ۱۰-۱۵ دقیقه قبل از مقاربت صبر کنید.
 • می توانید از پیش بازی و سایر تکنیک های عشق ورزی برای تحریک شریک زندگی خود استفاده کنید.
 • از اسپری یا کرم زیاد استفاده نکنید زیرا می تواند باعث حساسیت زدایی و از بین رفتن لذت شود.

انتخاب بهترین کرم تاخیری

معمولا در فضای نت با کرم و ژل های بسیار متفاوتی ممکن است روبه رو شوید. خرید یک کرم تاخیری مزایای زیادی دارد اما ممکن است برای همگان قابل استفاده نباشد.

بهتر است محصولات کاملاً طبیعی را انتخاب کنید که به لطف مواد ارگانیک موجود در آنها هیچ عارضه جانبی شناخته شده ای ندارند.

محصولاتی نظیر: تیتان ژل، لارگو، کرم مکس من یا حتی کرم ویگا پیشنهادهای خوبی هستند. با اینحال خالی از لطف نیست که برای خرید بهترین کرم تاخیری، لیست ما را در زیر مرور فرمایید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *